Pompa ciepła Hydrolution produkcji Mitsubishi Heavy Industries to kompleksowy, nowoczesny system do grzania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej dla domów.

Pompa ciepła Hydrolution Mitsubishi Heavy Industries

Jego główne zalety to oszczędność energii elektrycznej i znaczna redukcja emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Pompa wykorzystuje „bezpłatne” ciepło z otoczenia do wytworzenia komfortowych warunków w obsługiwanych pomieszczeniach i ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła powietrze-woda, to kolejny obszar techniki, na którym MHI wykorzystuje swoje zaawansowane technologie dla oszczędności energii, bezpieczeństwa użytkownika i niezawodności systemu. Zapewnia średnio ponad pięciokrotnie wyższą efektywność w porównaniu do tradycyjnych kotłów olejowych lub gazowych.

Wynikające z zastosowania pomp ciepła korzyści, to oszczędność energii, efektywność nawet w niskiej temperaturze otoczenia, zintegrowana konstrukcja oraz możliwość produkcji cwu o temperaturze 58°C (z użyciem grzałki elektrycznej do 65°C).

Dodatkowe funkcje stosowane w rozwiązaniach MHI, to grzałka tacy ociekowej, tryb cichej pracy agregatu oraz możliwość sterowania przez internet.

Hydrolution oferuje dwa rozwiązania pomp:

  • „all-in-one”
  • system „split”

o wydajnościach od 2,28kW do 16,5kW.

 

Dowiedz się więcej o pompie ciepła Hydrolution