Firma Clima Gold ma w swoim portfolio wiele różnorodnych realizacji. Tym razem ich urządzenia znalazły się w polskich salonach samochodowych.

Polskie salony samochodowe z urządzeniami Clima Gold.

Salon Porsche w Sopocie – nowy budynek
Salon „Porsche Centrum Sopot”, to kolejny obiekt w Grupie Lellek. Jest to jeden z najprężniej rozwijających się sieci salonów i serwisów samochodowych w Polsce. Z motoryzacją związani od ponad 60 lat, a od 17 lat reprezentanci grupy Volkswagen, jako Autoryzowani Dealerzy Porsche, Audi, VW i Skoda.
 


BMW w Lublinie
Best Auto jest pierwszym autoryzowanym dealerem BMW w Lublinie. Obiekt znajduje się, przy ul. Metalurgicznej. Powierzchnia użytkowa salonu i serwisu, wynosi 2920 m2.

Oferowane usługi:
– doradztwo w sprzedaży nowych i używanych samochodów BMW
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
– sprzedaż części i akcesoriów
– usługi finansowe i ubezpieczeniowe
– naprawy blacharsko-lakiernicze


Volkswagen i SEAT Plichta Gdynia
W Gdyni, przy ulicy Morskiej, znajduje się nowy obiekt dilerski firmy Plichta. W ramach inwestycji, powstały cztery salony samochodowe, marek Volkswagen, jedyny na Wybrzeżu salon Seat, Volkswagen Użytkowe oraz Das Welt Auto, czyli miejsce prezentacji aut używanych z gwarancją. Budynek o kubaturze 34 696,40 m2 i powierzchni użytkowej 6 393 m2, posiada 4 kondygnacje, na której prezentowane jest, około 100 samochodów. Ponadto, znajduje się tu duża hala sprzedaży samochodów używanych DasWeltAuto, myjnia, stacja kontroli pojazdów oraz kilkunasto-stanowiskowy serwis.