31 marca 2015 r. miało miejsce otwarcie CENTRUM HVAC - OZE, którego pomysłodawcą jest legnicka firma POLSKI KOMFORT Wiesław Rychter. W lokalu mieszczącym się w Legnicy przy ul. Szkolnej 9 znajduje się wystawa najnowszych rozwiązań technicznych z branży ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji a także z coraz bardziej dostrzeganej dziedziny jaką jest fotowoltaika.

Polski Komfort-otwarcie CENTRUM HVAC - OZE w Legnicy.

Momentowi otwarcia towarzyszyło symboliczne przecięcie wstęgi oraz wzniesienie toastu przez właściciela firmy Pana Wiesława Rychtera. Licznie zaproszeni goście z zachwytem przyglądali się nowocześnie zaprojektowanemu wnętrzu, które swym wykończeniem nawiązuje do 20-letniej działalności firmy POLSKI KOMFORT. Dla przybyłych przygotowano poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego oraz kawę i herbatę.

Wśród obecnych można było zauważyć liczną grupę projektantów, instalatorów, inwestorów a także lokalnych mieszkańców z niecierpliwością oczekujących na dzień otwarcia. Każdy z odwiedzających miał możliwość porozmawiania ze specjalistami o urządzeniach umieszczonych w salonie, rozwiązaniach technicznych na etapie projektu oraz montażu.

CENTRUM HVAC-OZE jest wyposażone między innymi w urządzenia wentylacyjne firmy VENCO, której to POLSKI KOMFORT Wiesław Rychter jest jedynym przedstawicielem w Polsce. Akcesoria zostały tak przygotowane, by każdy mógł zapoznać się z budową oraz zasadą działania każdego z nich. Z pośród prezentowanych największą popularnością cieszyła się centrala wentylacyjna z wbudowaną pompą ciepła. CENTRUM HVAC-OZE ma służyć jako profesjonalny punkt informacyjny służący każdemu, kto chciałby dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach i technologiach z dziedziny ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz produkcji energii elektrycznej.

CENTRUM HVAC-OZE stanowi ukoronowanie 20-letniej działalności firmy POLSKI KOMFORT Wiesław Rychter.