Bydgoska hurtownia wentylacyjna zakończyła pierwszy etap konkursu „Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę”. Zabawa wkracza w fazę finałową.

Półmetek drogi na Kubę już za nami!

Pierwsze nagrody rozdane

W tym tygodniu organizatorzy kubańskiej przygody przekazali moc nagród załogom, które zebrały najwięcej kokosów po pierwszym etapie zabawy. Zwycięzcą pierwszej części konkursu została załoga o nicku Bounty. Walka o tablet iPad Air 2, czyli pierwszą nagrodę toczyła się praktycznie do ostatnich dni – relacjonuje Katarzyna Dąbrowska, właścicielka hurtowni DABROwent - Cieszy nas, że uczestnikom konkursu spodobała się forma i oprawa konkursu. Dzięki ich zaangażowaniu czujemy, że na Kubie wspólnie będziemy bawić się wybornie! – dodaje organizatorka.

 

Kolejny etap już się zaczął

„Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę” potrwa do 8 lutego 2017 roku. Zasady naszego konkursu nie zmieniają się. Kontynuujemy kurs na Kubę – mówi Dąbrowska – Teraz stawka mocno rośnie, bowiem w lutym przekażemy bilety na rejs, zatem emocji będzie co niemiara – podkreśla właścicielka DABROwent.

 

Nadal możesz się zapisać!

System rejestracyjny konkursu cały czas jest otwarty, zatem do dabrowentowej zabawy wciąż można się zapisać. Główną nagrodą w zabawie jest rejs all inclusive luksusowym wycieczkowcem po Antylach. Sześć załóg zwiedzi między innymi Kubę, Jamajkę, Kajmany oraz Meksyk.

 

Dołącz do konkursu