Firma Gizo przedstawia podnośniki dedykowane do prac instalacyjnych i serwisowych w branży klimatyzacji i wentylacji.

W ofercie firmy znaleźć można:

 • pneumatyczne podnośniki towarowe Genie serii GH,
 • ręczne podnośniki towarowe Genie serii SLC i SLA,
 • podnośniki osobowe Genie serii AWP zasilane z sieci 230V lub akumulatora

 

Produkty od 10 lat z powodzeniem używane przez firmy instalacyjne w Polsce, które zakupiły u nas zestaw: podnośnik osobowy oraz towarowy. Posiadanie obu rodzajów maszyn pozwala grupom monterskim na sprawne uniesienie ładunku, bezpieczny montaż i szybkie przemieszczanie się pomiędzy miejscami wykonywania montażu czy też usługi serwisowej.


W ofercie sprzedaży i wynajmu znajdują się podnośniki:

 • towarowe
 • osobowe
 • nożycowe
 • przegubowe
 • teleskopowe
 • na przyczepie
 • na samochodzie

 

Firma Gizo powstała w 1990 roku. Specjalizuje się w wynajmie, sprzedaży, serwisie oraz szkoleniu operatorów maszyn budowlanych. W sprzedaży znajdą Państwo również podnośniki używane pochodzące z naszej floty wynajmu. Dla wszystkich sprzedawanych urządzeń, zarówno nowych jak i używanych, zapewniamy mobilny serwis w całej Polsce, części oraz rozliczenie gwarancji u producenta.Genie Hoist (GH)
Pneumatyczny podnośnik towarowy (napędzany CO2). Producent oferuje dwa modele w tej serii, czyli Genie GH 3.8 oraz GH 5.6. Największy udźwig oferuje podnośnik GH 3.8, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest w stanie unieść niemal pięciokrotność własnej masy tj. 136 kg. Natomiast GH 5.6 podnosi towar na maksymalną wysokość 5,6 metra. Ogromnym plusem GH jest jego łatwy transport - wystarczy go włożyć do bagażnika i... jedziemy do pracy. Do jego obsługi nie potrzeba żadnych specjalnych uprawnień. Idealny do montażu elementów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub konstrukcyjnych. Potrzebuje bardzo mało miejsca do pracy, dzięki czemu tworzy zgrany duet z podnośnikiem osobowym serii AWP.


GIZO podnośnik towarowy GENIE GH - pneumatyczny, CO2Super Lift Advantage (SLA)
Super Lift Contractor (SLC)Ręczne podnośniki towarowe. Producent oferuje modele SLA 15, SLA 25 oraz SLC12 , SLC18 oraz SLC24. Podnośniki SLA i SLC mają znacznie większy udźwig niż GH - sięga on nawet 363 kg dla modelu SLA20, przy stosunkowo małej masie własnej, co znacznie ułatwia transport, czy manewrowanie podnośnikiem w miejscu pracy. Niska masa urządzenia pozwala jednej osobie rozłożyć, złożyć i załadować urządzenie na samochód. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę na małej przestrzeni, gdzie możemy unieść towar nawet na 7,9 metra (SLA-25). Tak jak urządzenia serii GH są to najlepsze podnośniki towarowe do montażu elementów wentylacji, klimatyzacji czy konstrukcji.

GIZO podnośnik towarowy SLC - ręcznyAerial Work Platform (AWP)
Podnośnik osobowy zasilany z sieci 230V lub z akumulatora. W sprzedaży dostępne są modele AWP20, AWP 25, AWP 30, AWP35 oraz AWP40. Podnośniki tej serii oferują udźwig 159 kg, a najwyższy model - AWP40 pozwala na wykonanie prac na maksymalnej wysokości nawet 14 metrów. Aluminiowa konstrukcja maszyny zapewnia jej lekkość, co jest niezbędne do łatwego transportu jak również daje jej przewagę nad ciężkimi podnośnikami, które nie zawsze mogą być użyte wewnątrz budynku. Dodatkowym plusem AWP jest fakt, iż operator potrzebuje tylko chwili by przygotować ten podnośnik do pracy nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni lub nośności podłoża jak w kinach czy teatrach. Elektroniczny system zabezpieczeń współgrający z niezawodnymi mechanicznymi rozwiązaniami zapewnia bezpieczną pracę na AWP. Jest to idealne urządzenie do dla konserwatorów i monterów.

GIZO podnośnik osobowy GENIE AWP20, AWP25, AWP30 - akumulatorowy lub 230V - przesuwany

 

 

Zapoznaj się z całą ofertą Gizo


Skontaktuj się w celu uzyskania oferty indywidualnej

Gabriela Zubowska
tel. + 48 697 300 300
fax + 48 85 719 34 30 wew. 26 
gabriela.zubowska@gizo.pl

 

Zapraszamy!


Komentarze

 • GIZO

  Fajna sprawa ze się takie firmy tez reklamują! Powodzenia Gizo i witajcie !

  Tomek

 • ECOTECHNIK Sp. z o.o.

  Każda klimatyzacja czy wentylacja, aby spełniła Państwa wymagania i posłużyła Państwu przez długie lata musi być wykonana przez specjalistów. Jak korzyści płyną z posiadania pompy ciepła? Przede wszystkim dużą oszczędność. Niskie koszty eksploatacji i wysoki zwrot inwestycji to kolejne pozytywne cechy pomp ciepła. Nie ulega wątpliwości, że montując centralne ogrzewanie, zwłaszcza to gazowe czy olejowe, wybornym rozwiązaniem będą pompy ciepła. Jeśli więc planują Państwo instalację pomp ciepła to zapraszamy do naszych sklepów. Jeśli więc planują Państwo instalację pomp ciepła to zdecydowanie polecam firmę Ecotechnik.