Krakowska firma projektowo-wykonawcza CentroClima dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw według najnowszego rankingu „Pulsu Biznesu”. 11 marca w Warszawie, podczas uroczystej gali, przedstawiciele firmy po raz pierwszy odbiorą prestiżowe wyróżnienie – Super Gazelę Biznesu.

Pierwsza Gazela Biznesu w rękach CentroClimy!

Nagroda przyznawana jest małym i średnim przedsiębiorstwom, wyróżniającym się na tle konkurencji wyjątkowo dynamicznym rozwojem. Aby spełniać główne kryterium konkursu, należy przez trzy kolejne lata osiągnąć stały wzrost obrotów i odnotować zyski. Już od 18 lat autorem rankingu jest zespół analityków Coface Poland, który na zlecenie dziennika ekonomicznego „Pulsu Biznesu” odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. 

Tytuł Gazeli Biznesu to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Obecność w tak prestiżowym rankingu buduje wiarygodność naszej marki w oczach partnerów biznesowych oraz wpływa na nawiązanie kolejnych relacji i kontaktów handlowych. Jest to również swego rodzaju rekomendacja dla naszych przyszłych klientów, ale także gratyfikacja pracowników, którzy na co dzień wpływają na ciągły rozwój firmy. To świadectwo doskonałej kondycji przedsiębiorstwa i dobra wróżba na cały 2019 rok – dodaje Dawid Kozyra, Prezes Zarządu CentroClima.

W rankingu Gazel 2018 CentroClima uplasowała się na 272 miejscu w kraju, odnotowując w latach 2015-2017 wzrost przychodów o 206,88%. Na liście województwa małopolskiego firma zajęła 25 miejsce. CentroClima od ponad 10 lat działa w sektorze branży HVAC, odpowiadając za najwyższej jakości instalacje wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania na terenie całej Polski. 

 

Dowiedz się więcej