6 kwietnia odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu Eksplozja wiedzy. Organizatorem powyższego cyklu jest hurtownia wentylacyjna DABROwent z Bydgoszczy.

Kursy organizowane przez DABROwent są praktycznym poligonem pozyskiwania wiedzy dla instalatorów, handlowców, czy projektantów z branży HVACR.Na ostatnim szkoleniu organizatorzy zaprosili specjalistów z dwóch różnych firmy. Pierwsza część szkolenia odbyła się pod dyktando Venture Industries.

Eksperci od wentylatorów przeciwwybuchowych i chemoodpornych najpierw zapoznali uczestników z teoretycznym aspektami budowy tych urządzeń. Następnie opowiedzieli w jaki sposób dobrać oraz zamontować dany wentylator w danym środowisku.Drugi segment kursu poświęcony został klimatyzatorom marki Hyundai.

Była to jednocześnie premierowy pokaz urządzeń tego brandu w naszym kraju. Pracownicy z firmy Kira, głównego dystrybutora Hyundaia w Polsce, najpierw opowiedzieli o jednostkach w asortymencie koreańskiego producenta. A następnie zdradzili tajniki doboru i instalacji klimatyzatorów.

 

Sprawdź ofertę DABROwent