Międzynarodowy konkurs Zehndera – Idealny Projekt – trwa jeszcze tylko do 31 maja 2018 r. Uczestnicy projektują łazienkę z urządzeniem grzewczym Zehnder Zenia, korzystając z pobranych modeli 3D.

Zostało już niewiele czasu na udział w konkursie! Gorąco zachęcamy do zapisów i przesyłania własnych propozycji. Do wygrania nagrody finansowe (5000 PLN dla zwycięzcy i 3000 PLN za drugie miejsce), jak również reklama w renomowanym czasopiśmie specjalistycznym, a także wycieczka do zakładu produkującego Zehnder Zenia w Bolesławcu. Ponadto można będzie poznać międzynarodowe jury oraz laureatów edycji konkursu z innych krajów podczas gali wręczenia nagród.

Zehnder Zenia to urządzenie grzewcze, które można, na ten moment, podziwiać jedynie na targach. W sprzedaży na polskim rynku dostępne będzie w drugiej połowie roku. Kompleksowość zastosowania urządzeń jest naprawdę rewolucyjna. W ciągu kilku minut możemy ogrzać ręcznik, a za pomocą przyjemnie odczuwalnego ciepła podczerwonego, czy elektrycznego, dynamicznego termowentylatora, uzyskać wyjątkowy, ciepły klimat w pomieszczeniu. 

Zaprojektuj własną wersję komfortu cieplnego w łazience z Zehnder Zenia!

 

Zarejestruj się i zdobądź więcej informacji!