Gala Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego - Orły Polskiego Budownictwa - odbyła się 19 maja pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Organizatorem plebiscytu jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców.

Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców ma za zadanie reprezentowanie interesów pracodawców oraz budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorców. Działania te mają na celu stworzenie jak najlepszych warunków dla rozwoju biznesu oraz promowanie polskich działań gospodarczych. Tegoroczna, dziesiąta już edycja plebiscytu przyniosła firmie VBW Engineering wyjątkowe wyróżnienie – nagrodę za Innowacyjność i nowoczesne technologie w budownictwie. 

Ta prestiżowa nagroda jest potwierdzeniem działań firmy polegających na ciągłym udoskonalaniu stosowanych technologii oraz dążeniu do stworzenia oferty spełniającej najwyższe wymagania szerokiego grona odbiorców central klimatyzacyjnych. Organizatorzy docenili firmę VBW Engineering nie tylko za wysoki poziom technologiczny produkowanych urządzeń, ale także ich pełną zgodność z europejskimi normami ekologicznymi i wymaganiami ekonomicznymi współczesnego rynku. Przyznanie tytułu "Orły Polskiego Budownictwa" jest motywacją do dalszych działań mających na celu udoskonalenia produktów firmy.Dowiedz się więcej