Bydgoska hurtownia wentylacyjna zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będzie można poznać najnowszą ofertę firmy – sprzęt MILWAUKEE oraz wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu organizowanym z marką Lindab.

Już 15 maja od 8:30 do 16:00 w hurtowni wentylacyjnej DABROwent odbywać będzie DZIEŃ OTWARTY z marką Milwaukee oraz szkolenie produktowe Lindab. 

- Chcemy, aby ta otwarta dla wszystkich forma pokazu produktów marki Milwaukee przybliżyła nowy asortyment w naszej hurtowni – wyjaśnia Katarzyna Dąbrowska, właściciel DABROwent Wentylacja Klimatyzacja, - Mamy coraz więcej zapytań dotyczących specjalistycznych narzędzi w branży HVACR, dlatego uważamy, że sprzęt właśnie tej marki to doskonała odpowiedź na potrzeby naszych Klientów.

W trakcie dnia otwartego uczestnicy imprezy będą mieli okazję wziąć udział również w zamkniętym szkoleniu, które poprowadzą specjaliści z Lindaba. Poruszone zostaną tematy m.in. montażu bezuszczelkowych i uszczelkowych systemów wentylacyjnych, zaprezentowane zostaną praktyczne informacje dotyczące central wentylacyjnych. Na szkolenie prowadzone przez firmę Lindab można zapisać się do 10 maja, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: biuro@dabrowent.pl.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom spotkania również ciekawą oprawę. Przez cały dzień na gości DABROwent czekać będzie food truck z wybornymi burgerami oraz aromatyczna kawa z palarni BROMBERG.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Poniżej zamieszczamy plakat informacyjny dotyczący imprezy.

 

Dowiedz się więcej