Firma OVA-SYSTEM jest nie tylko producentem jeśli chodzi o akcesoria wentylacyjne. Jest to firma oferująca kompleksową obsługę swoich Klientów. Zaskakuje swoich Klientów nietypowymi na pierwszy rzut oka rozwiązaniami. Jakimi? Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Maciejem Bednarczykiem, właścicielem firmy.

Oni to robią! A co? Zapraszamy do przeczytania rozmowy z właścicielem firmy OVA-SYSTEM Panem Maciejem Bednarczykiem.
Redakcja: Kto tworzy Firmę OVA-SYSTEM?

Maciej Bednarczyk: Firmę Ova System tworzy grupa osób z różnych dziedzin przemysłu i nauki. Trzon firmy stanowi właściciel z wykształceniem w dziedzinie budownictwa i wieloletnim doświadczeniu na różnych stanowiskach w firmach branży wentylacyjnej zarówno krajowych jak i zagranicznych. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie pozwala łatwiej rozpoznać i zrozumieć potrzeby rynku począwszy od procesu projektowego, poprzez sprawy wykonawstwa i serwisu a skończywszy na komforcie użytkowania. Na stałe współpracują z firmą specjaliści z dziedziny projektowania maszynowego i obróbki CNC oraz związani z obróbką metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.R.: Co Państwo oferują?


M.B.: Firma OVA SYSTEM jest producentem akcesoriów wentylacyjnych przeznaczonych do montażu z najpopularniejszym rozdzielaczowym systemem wentylacyjnym opartym na rurze fi75 mm. W skład systemu wchodzą na chwilę obecną skrzynki nawiewno-wyciągowe oraz rozdzielacze zaopatrzone w unikalną konstrukcję zatrzaskową, zapewniające pewność montażu. Klamry zatrzaskowe zapobiegają przypadkowemu rozpięciu instalacji na budowie a jednocześnie zapewniają dostęp serwisowy w użytkowanych instalacjach. Asortyment elementów będzie na bieżąco poszerzany i uatrakcyjniany.

SkrzynkaSkrzynkaR.: Co oznacza pojawiające się hasło " NOWA JAKOŚĆ WENTYLACJI", które identyfikowane jest z profilem OVA-SYSTEM?


M.B.: Przez hasło nowa jakość wentylacji próbujemy przekazać że można pogodzić ze sobą kilka, zdawało by się nie do pogodzenia, kwestii.

Po pierwsze - kompatybilność z wszystkimi obecnymi na rynku przewodami fi 75
Po drugie pewność i łatwość montażu - oszczędność czasu na budowie
Po trzecie wielowariantowość - z ograniczonej liczby elementów można złożyć dowolna instalację
Po czwarte - dostępność. Elementy są dostępne od ręki w całej Polsce
Po piąte wysoka jakość proponowanych elementów z rozwiązaniami do tej pory nie stosowanymi na rynku polskim Itd. - można by wymieniać :)R.: Jakie są Państwa cele na 2014 rok?


M.B.: Najważniejszym celem na 2014 r jest przekonanie naszych obecnych i przyszłych Klientów do zalet systemu, że jakość się opłaca. Ponadto nieustanna rozbudowa asortymentu produktów. Ale o tym może w drugiej połowie roku:)R.: Czy ciężko jest rozpoczynać swoją działalność w dobie trwającego   kryzysu nie tylko w branży?

M.B.: Wejście na konkurencyjny rynek wentylacji nie jest łatwym zadaniem i to bez znaczenia czy w dobie kryzysu czy też nie. Na rynku funkcjonuje wiele rozwiązań. Najważniejsze żeby zachęcić klientów do "spróbowania" nowości. Mam nadzieję że później będzie łatwiej rozmawiać językiem korzyści.R.: Jak Państwo w jednym zdaniu opisaliby OVA-SYSTEM i zachęcili nowych Klientów do współpracy?

M.B.:
"Oryginal Ventilation Accessories" (oryginalne akcesoria wentylacyjne) - najwyższa jakość dla każdego instalatora!

Dziękuję.Poniżej można pobrać kartę produktu:
POBIERZ

www.ova-system.pl
Źródło: ''