Dokładne monitorowanie jakości powietrza, przyjazne sterowanie oraz skuteczność oczyszczania ze wskaźnikiem CADR 500m3/h - te cechy wyróżniają nowość, jaką są oczyszczacze powietrza Haier. Znajdą one zastosowanie nie tylko w domu lub biurze, ale dzięki kompaktowej konstrukcji można je umieścić dosłownie w każdej przestrzeni. Zastosowanie filtra 3w1 pozwala z kolei na usuwanie włosów, kurzu, pyłu, dymu, sierści oraz trujących substancji z powietrza.

oczyszczacze powietrza haier

FILTR 3w1

Oczyszczacz powietrza Haier wyposażony jest w zaawansowany system filtracji o długiej żywotności z możliwością czyszczenia i łatwej wymiany. Filtr 3w1 zbudowany jest z trzech warstw filtrów:

  1. Filtr wstępny (zatrzymuje większe zanieczyszczenia, np. włosy i sierść)
  2. Filtr HEPA (filtruje na poziomie 0.3 mikrona, pozbywając się z powietrza cząstek kurzu, pyłu, dymu i alergeny, ze skutecznością 99,97%)
  3. Filtr z węglem aktywnym (usuwa z powietrza trujące substancje tj. formaldehyd, benzen, amoniak, nikotyna, czy lotne związki organiczne, ze skutecznością 95%)

filtry oczyszczacz haier

CADR 500 m3/h

CADR jest oceną ustaloną przez niezależne Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Gospodarstwa Domowego – Association of Home Appliance Manufacturers (AHAM). Określa skuteczność oczyszczania pomieszczenia objętości wytwarzanego czystego powietrza na minutę. Pod uwagę brane są trzy najczęściej spotykane w powietrzu substancje zanieczyszczające usuwanie: kurz, pyłki i dym. Im wyższy wskaźnik CADR, tym lepszy oczyszczacz powietrza. Urządzenie Haier posiada jeden z najwyższych wskaźników CADR na rynku o wartości 500 m3/h.

Inteligenta kontrola jakości powietrza

Kolorowy wyświetlacz wbudowany w panel oczyszczacza pozwala na skuteczną kontrolę jakości powietrza i zachowanie urządzenia w czystości. Wskaźnik PM2.5 informuje o stężeniu pyłu w pomieszczeniu za pomocą wyświetlanych wartości i kolorowych komunikatów. Stężenie lotnych związków organicznych, powstałych w procesach przemysłowych, sygnalizuje wskaźnik VOC. Na cyfrowym wyświetlaczu znajdują się również informacje dotyczące trybów pracy i alarm filtra, który nakazuje wyczyszczenie lub wymianę filtra.

oczyszczacz powietrza haier

Jonizator powietrza

Urządzenia elektroniczne znajdujące się w naszym domu wytwarzają jony dodatnie, zwane potocznie elektrosmogiem, które przyciągają kurz, bakterie, wirusy, roztocza i zarodniki pleśni. Jonizator wytwarza jony ujemne, które neutralizują naładowanie jonów dodatnich, przez co zanieczyszczenia opadają na podłogę, zmniejszając zagrożenie dla naszego zdrowia. Proces jonizacji zapobiega alergiom i infekcjom układu oddechowego. 

Więcej informacji: https://haier-ac.pl/nowosc-oczyszczacze-powietrza-haier/