Innowacyjny oczyszczacz powietrza z filtrem wielokrotnego użytku trafił do sprzedaży w Polsce. Jego oficjalnym dystrybutorem został sklep Klimamarket.

Oczyszczacz AIRDOG X5 już dostępny w Polsce!

Airdog X5 jest urządzeniem najnowszej generacji dedykowanym powierzchniom do 38m². Swoje zastosowanie znajdzie nie tylko w mieszkaniu, ale również  w biurach czy przedszkolach.

Opatentowana technologia Ionic Wind gwarantuje najwyższy poziom filtracji bez konieczności drogiej wymiany filtrów. Airdog X5 wyłapuje szkodliwe cząsteczki powietrza o wielkości 0.0145μm, dzięki temu będzie skuteczny w walce nawet z trudnym do usunięcia dymem papierosowym. Filtry zostały zaprojektowane zgodnie z zasadą Zero Waste, by nie martwić się ich kosztowną wymianą. Oczyszczać je można zwilżoną ściereczką lub po prostu włożyć do zmywarki.

Airdog X5 świetnie radzi sobie z pyłami zawieszonymi, takimi jak PM10 oraz PM2.5, alergenami, bakteriami czy wirusami, a także wyłapuje z powietrza włosy oraz sierść. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w katalizator kompozytowy, a do jego zadań należy eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Oczyszczacz powietrza posiada również jonizator plazmowy, ułatwiający funkcjonowanie każdemu alergikowi.

Urządzenie charakteryzuje się także niezwykle cichą pracą, w trybie nocnym dźwięki nie przekraczają 21dB. Działanie oczyszczacza jest więc praktycznie niesłyszalne i porównywalne do szeptu. Oczyszczacz powietrza posiada także możliwość sterowania jego funkcjami zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji Airdog, która pozwala na zarządzanie parametrami oraz informuje o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu. Poprzez przycisk „Auto Mode” puryfikator automatycznie dostosowuje prędkość przepływu do poziomu jakości powietrza. Ponadto estetyczny wyświetlacz cyfrowy oraz minimalistyczna budowa gwarantują dopasowanie urządzenia do charakteru każdego wnętrza.

 

Dowiedz się więcej