Wysokiej jakości poliuretanowy klej w aerozolu marki SOUDAL najlepszy w niskich temperaturach.

Soudatherm Fasada marki Soudal to wysokiej jakości poliuretanowy klej w aerozolu przeznaczony do klejenia materiałów izolacyjnych oraz dekoracyjnych. Zalety? Produkt wyróżnia się znakomitą przyczepnością do typowych podłoży budowlanych, jest wysokowydajny, wodoodporny oraz niepalny.

Poprawa komfortu mieszkania i obniżenie kosztów ogrzewania to główne argumenty, które przekonują właścicieli domów do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu prac termoizolacyjnych. Ocieplając budynek z wykorzystaniem profesjonalnych produktów skutecznie zmniejszymy jego zapotrzebowanie na energię.
Klej
Dzięki zastosowaniu kleju Soudatherm Fasada ocieplenie obiektu styropianem będzie nie tylko proste, ale także szybkie i sprawne. Produkt charakteryzuje się bowiem świetną przyczepnością do typowych podłoży budowlanych, np. betonu, cegły i innych materiałów ceramicznych, papy drewna, metali oraz większości materiałów izolacyjnych – polistyrenu, poliuretanu, żywic fenolowych. Dzięki wysokim parametrom izolacyjnym, nie powoduje powstawania mostków termicznych oraz akustycznych.

Klej Soudatherm Fasada jest szczególnie polecany do ocieplania dużych elewacji wysokonakładowych inwestycji. Produkt może być stosowany również przy ocieplaniu budynków w systemach, w których płyty są jednocześnie mocowane mechanicznie oraz przy wykonywaniu obwodowej izolacji cieplnej podziemnych części budowli. Sprawdzi się także przy uzupełnianiu spoin i szpar pomiędzy płytami izolacyjnymi.