Typoszereg został powiększony o nowe wielkości: 150, 300, 500 i 700 m3/h.

Nowy VENUS już w sprzedaży!
Podzielony został na dwie serie: VENUS Ready z silnikami AC i możliwością podłączenia zewnętrznego przełącznika biegów oraz VENUS Comfort wyposażone w silniki AC lub EC, zabezpieczenia przeciw zamarzaniu i zaawansowany regulator w formie panelu dotykowego, umożliwiający pracę w trybie ręcznym lub automatycznym. Dodatkowo centrale VENUS Comfort mogą występować w wersji z zintegrowaną wstępną nagrzewnicą elektryczną.

Nowy VENUS

Korpus central rekuperacyjnych VENUS został wykonany z wytłaczanego polipropylenu (EPP), dzięki czemu przy zachowaniu odpowiedniej sztywności urządzenie wyróżnia się niską masą oraz doskonałymi parametrami izolacji akustycznej i cieplnej. Urządzenia pracują bardzo cicho. Dla modelu HRV-15, przy maksymalnym przepływie powietrza 150 m3/h, poziom hałasu emitowanego do otoczenia nie przekracza 38 dB.

Przeciwprądowy wymiennik ciepła wykonany został z aluminium i osiąga sprawność do 95%. Parametry centrali gwarantują optymalną wydajność oraz najbardziej ekonomiczny sposób wentylacji we wszystkich pomieszczeniach w domu. Specjalna obudowa i niska waga sprawiają, że urządzenie jest bardzo łatwe w montażu i intuicyjne w obsłudze.

Centrale rekuperacyjne VENUS zostały stworzone z myślą o domach pasywnych i energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła. Dzięki nowatorskiej - lekkiej i zwartej konstrukcji oraz doskonałym parametrom technicznym centrale znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest skuteczna i ekologiczna wentylacja. Polecane są szczególnie do domów jednorodzinnych, małych biur, sklepów, restauracji, itp.SPRAWDŹ OFERTĘ NOWYCH MODELI VENUS.