Znajdź interesujące Cię szkolenie, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe!

Nowy sezon szkoleń 2017 w WIENKRA!

Szkolenia prowadzone przez profesjonalistów
Centrum Szkoleniowe WIENKRA zaprasza na profesjonalne szkolenia branżowe i produktowe dla handlowców, projektantów, instalatorów i serwisantów branży HVACR.

Nowe cykle szkoleń już od września 2017!
W 2017 roku w Centrum Szkoleniowym WIENKRA ruszają nowe cykle szkoleń dedykowanych instalatorom, projektantom, serwisantom branży HVAC:

  • szkolenia z zakresu pomp ciepła LG Electronics i Mitsubishi Electric,
  • szkolenia z zakresu urządzeń klimatyzacyjnych LG Electronics, Gree, Mitsubishi Electric.

Zapisz się już dzisiaj na nowe szkolenia w Centrum Szkoleniowym WIENKRA. Możesz to zrobić przez internet, za pomocą smarftona, komputera lub tabletu. Na stronie internetowej www.wienkra.pl znajdziesz wszystkie informacje. Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami!

 

W 2015 roku w siedzibie firmy WIENKRA powstało nowoczesne centrum szkoleniowe z profesjonalną salą konferencyjno - szkoleniową oraz przestronną salą pokazową, w której zainstalowane są urządzenia i systemy klimatyzacyjne. To miejsce, gdzie warto się spotkać i porozmawiać z fachowcami, by wymienić się doświadczeniem. Pozwala to pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia montażowo-serwisowe.

 

Weź udział w profesjonalnych szkoleniach branżowych!

 

Sprawdź harmonogram szkoleń