Czas zmienić myślenie o nagrzewnicach wodnych.Już w październiku br. na rynek zostanie wprowadzone VOLCANO mini. Będzie to pierwsze urządzenie VTS Euroheat w nowatorskiej, polipropylenowej obudowie z wymiennymi panelami. Urządzenie będzie odporne na uszkodzenia mechaniczne, będzie współgrać z potrzebami mniejszych obiektów.Prostota urządzenia i doskonałość wykonania pozwolą na odniesienie ogromnego sukcesu.

Nowy model VOLCANO moni z konsolą gratis!
Od ponad 24 lat VTS Group konsekwentnie realizuje założoną strategię rozwoju oferując doskonałe pod względem parametrów, proste, efektywne rozwiązana, przyjazne użytkownikowi. Jako niekwestionowany lider na rynku polskim i potentat na rynkach zagranicznych odważnie stawia kolejny krok w przyszłość otwierając się na potrzeby nowych segmentów, wzbogacając ofertę produktową.

Ze strategii zrodziła się idea powiększenia rodziny nagrzewnic o nową – VOLCANO mini. Urządzenie, które dzięki swym unikatowym cechom zrewolucjonizuje rynek w segmencie mniejszych, lokalnych inwestycji, gdzie zapotrzebowanie na moc mieści się w przedziale 3-20 kW.

VOLCANO mini to niezwykle wytrzymała i trwała nagrzewnica o obudowie wykonanej ze spienionego polipropylenu, który gwarantuje jej plastyczność, odporność na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia „pamięć kształtu”. Zachowano charakterystyczne dla marki VTS Euroheat nowatorskie wzornictwo, wzbogacając model VOLCANO mini o dodatkowe panele zewnętrzne w trzech konwencjach kolorystycznych: klasycznej dla rodziny VOLCANO złotej, srebrno-szarej oraz neonowej czerwieni z szarymi promieniami. Dodano również w standardzie konsolę, dbając o wygodę i szybkość montażu.

Niespotykane wzornictwo doskonale łączy się z parametrami technicznymi urządzenia, szerokim zakresem funkcjonalności i zastosowania, oraz sprawdzonymi podzespołami. Ulepszony korpus obudowy zapewnia idealny rozkład powietrza na wymienniku, a zastosowanie cieńszych kierownic o obniżonym oporze przepływu gwarantuje lepszy zasięg strumienia powietrza. Dziesięciokrotnie lżejsza, sprężysta obudowa, kompaktowe gabaryty i cicha praca sprawiają, że VOLCANO mini w swojej kategorii nie będzie miało równych.

Bezkonkurencyjna cena - 1045 zł!, dożywotnia gwarancja na budowę oraz dostępność od ręki sprawią, że przy wyborze optymalnej nagrzewnicy VOLCANO mini stanie się integralną częścią wielu instalacji grzewczych.

Zapraszamy, by spojrzeć ciepło na nowy model VOLCANO mini i przekonać się, że VOLCANO mini to znacznie więcej, niż klasyczna nagrzewnica wodna.

[VIDEO:YOUTUBE:GLLiIYpynM0]
[VIDEO:YOUTUBE:xgNgwbhbJl8]
[VIDEO:YOUTUBE:sWG3XzKkFtA]
[VIDEO:YOUTUBE:BCS16URpbV4]