Nowa seria klimatyzatorów ściennych SRK-ZSP analogicznie do serii SRK-ZS i SRK-ZSX zaprojektowana została w Mediolanie przez studio projektów przemysłowych Tensa Slr.

Nowy model klimatyzatorów ściennych - seria SRK-ZSP

Wszystkie modele SRK-ZSP o klasach energetycznych od A do A++ zostały wyposażone w szereg optymalnych funkcji poprawiających komfort użytkowania. Dzięki przystępnej cenie są idealnym rozwiązaniem do zastosowań domowych.

Przykładowe funkcje klimatyzatorów SRK-ZSP:

Fuzzy Auto

Czujniki temperatury i wilgotności sprawdzają warunki w pomieszczeniu. Jednostka automatycznie dobiera tryb pracy i temperaturę, aby pracować efektywnie. Tryb pracy oraz wydajność chłodzenia/grzania jest kontrolowana względem zadanej temperatury. Funkcja Fuzzy Auto oferuje automatyczne utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu nawet w zmiennych, zewnętrznych warunkach termicznych.

 

HI Power

  • W trybie chłodzenia
    Funkcja zapewnia dużą ilość schłodzonego powietrza, by szybko obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Jest szczególnie potrzebna w gorące letnie dni, gdy wymagany jest natychmiastowy komfort. Po 15 minutach klimatyzator powraca do poprzednich nastaw, aby zapobiec nadmiernemu schłodzeniu wnętrza.
  • W trybie ogrzewania
    Zastosowanie funkcji w trybie ogrzewania powoduje wytworzenie przez klimatyzator szerokiej strugi ciepłego powietrza skierowanego w stronę podłogi. W ciągu kilku minut, unoszące się ku górze cząsteczki powietrza - wypełniają pomieszczenie przyjemnym ciepłem. Najczęściej stosuje się tę funkcję zimą, przed porannym opuszczeniem sypialni lub tuż po powrocie z pracy do domu. Po kwadransie klimatyzator zaczyna pracować z poprzednimi nastawami, aby zapobiec zbyt wysokiej temperaturze w pomieszczeniu.

 

Samooczyszczanie

Proces samooczyszczania rozpoczyna się od zatrzymania klimatyzatora i trwa do 2 godzin. Użytkownik może wybrać, czy stosować tę funkcje, czy nie. Zapobiega powstawaniu bakterii wewnątrz klimatyzatora.

 

24-godzinny programator czasowy

Poprzez kombinacje czasu włączenia i wyłączenia timera można zaprogramować 2 operacje dzienne. Zegar cyfrowy będzie powtarzał w określonym czasie, zgodnie z ustawieniem uruchomienie i zatrzymanie systemu.

 

Tryb ekonomiczny

Urządzenie realizuje tryb oszczędnościowy zapotrzebowania na energię elektryczną, zabezpieczając równocześnie minimum komfortu.

 

Dowiedz się więcej