W marcu w branży jonizatorów pojawiła się nowa marka - Czysty Nawiew. Wśród proponowanych urządzeń są bardzo innowacyjne modele.

Nowy gracz na rynku oczyszczania powietrza

Koronawirus wpłynął na zmianę standardów i wytworzył zapotrzebowanie na oczyszczacze powietrza o nowej charakterystyce. Czysty Nawiew to marka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom proponujac produkty, które wkrótce mogą stać się branżowym bestsellerem.

Jonizatory bezozonowe

Wysoka skuteczność w zwalczaniu wirusów, brzydkich zapachów oraz pleśni, to główna przewaga jonizatorów dwubiegunowych igłowych. Według badań laboratorium ALG LAB urządzenie jest w stanie oczyścić powietrze z koronawirusów w ciągu 60 minut. Jonizatory marki GPS, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Czysty Nawiew, wyprzedzają konkurencję również pod kątem ekologii, ponieważ nie emitują ozonu jako efektu ubocznego jonizacji.

Czy branża wentylacji i klimatyzacji jest gotowa na zaawansowane jonizatory?

Użytkownicy transportu publicznego lub budynków użyteczności publicznej chcą czuć się bezpieczni, z kolei właściciele tych obiektów chcą redukować koszty przeznaczane na ozonowanie czy inne formy trzymania reżimu higieny. Można więc powiedzieć, że potrzeby rynkowe wymusiły stosowanie jonizatorów tego typu.

Jonizatory dwubiegunowe są więc odpowiedzią na potrzeby jednych i drugich. Szybkość i skuteczność działania tych urządzeń daje realne bezpieczeństwo osobom przebywającym w zamkniętych pomieszczeniach, natomiast łatwość montażu w centralach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz bardzo niskie koszty eksploatacyjne są dobrym argumentem dla inwestorów.

Potrzeba poczucia bezpieczeństwa jest niezwykle ważna nie tylko dla Polaków. Na całym świecie widać trend, dzięki któremu jonizatory biegunowe wkrótce staną się standardową usługą HVCR. Więcej o sposobie i skuteczności działania jonizatorów można dowiedzieć się ze strony www.czystynawiew.pl

Zapraszamy również do dyskusji na ten temat w naszych social media.

czysty nawiew logo