Podczas Euroshop 2020, firma Carel zaprezentowała boss micro, nowy format który uzupełnia rodzinę boss i rozszerza ofertę dla lokalnych systemów monitorowania.

Nowy boss micro

Nowy boss micro jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji takich jak niewielkie sklepy, stacje benzynowe i restauracje szybkiej obsługi z ograniczoną liczbą jednostek, które wymagają zaawansowanych funkcji zarządzania systemem.

Łączność i bezpieczeństwo: nowy lokalny boss micro natywnie integruje różne kanały komunikacji ze scentralizowanymi platformami gromadzenia danych. Umożliwienie analizy i logiki zapobiegawczej w celu optymalizacji wydajności jest zatem natychmiastowe i dostosowane do dowolnego systemu.

Boss micro występuje w czterech różnych wersjach sprzętowych, oferując elastyczne rozwiązanie, które dostosowuje się do potrzeb każdego systemu, integrując hotspot WI-FI i modem 4G zapewniający łatwy lokalny  i / lub zdalny dostęp bez dodatkowej infrastruktury.

Podobnie jak cała gama boss, boss micro wdraża również najwyższe standardy bezpieczeństwa dzięki czemu dostęp do informacji jest zawsze kontrolowany i bezpieczny.

Jedną z cech boss zaimplementowanych również w wersji boss micro jest niezwykle intuicyjny i użyteczny interfejs. Zapewnia prostą i natychmiastową interakcję z system dla wszystkich użytkowników, jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i całkowicie konfigurowalny. To jedna z głównych zalet całego zakresu, reprezentująca idealne narzędzie dla instalatorów lub właścicieli sklepów do kontrolowania systemu.

Boss micro gwarantuje optymalizację wydajności systemu w szerokim zakresie poprzez wybór dodatkowych komponentów oprogramowania, takich jak zarządzanie agregatami wielosprężarkowymi lub wskaźnikami wydajności.

Warto również podkreślić integrację z urządzeniami innych firm oraz integrację z systemami BMS przy użyciu najpopularniejszych protokołów w HVAC / R, co gwarantuje pełne zarządzanie nawet w systemach multibrandowych.