Neovent prezentuje swoje nowości - preparaty do czyszczenia klimatyzacji i urządzeń chłodniczych.

Nowości w ofercie środków chemicznych

W ofercie Neovent pojawiły się nowości:

SOJUZ SOLAR -płyn do czyszczenia paneli słonecznych, który jest w 100% biodegradowalny. Zapewnia to bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni oraz infrastruktury. Po użyciu pozostawia niewielki film antykorozyjny i antystatyczny.

STRONG GASTRO - znajduje zastosowanie podczas czyszczenia lad chłodniczych, zamrażarek, lodówek, krajalnic i innych miejsc, w kórych przechowywana jest żywność - w restauracjach, sklepach czy szpitalach. Preparat dodatkowo pozwala zwalczać nieprzyjemne zapachy, a dzięki biodegradowalności jest bezpieczny dla powierzchni oraz osoby serwisującej.

QUICK DETECTOR - pianka testowa służąca do lokalizacji wycieków. Umożliwia sprawdzanie szczelności w przypadku gazów technicznych i medycznych, układów pneumatycznych, sprężonego gazu i powietrza, klimatyzatorów, kompresorów, przewodów elastycznych i transportowych oraz agegatów spawalniczych. Wykrywa ona sprężone gazy, takie jak czynniki chłodnicze, propan, butan, acetylen, dwutlenek węgla, powietrze, argon czy azot.

ICE DIGGER - produkt służący do odladzania urządzeń chłodniczych oraz innych powierzchni, gdzie zalega lód lub szron. Działa w temperaturze do -50°C i jest preparatem w pełni biodegradowalnym. Zawiera składniki, które inhibitują utlenianie w stali i aluminium, chroniąc przed korozją wszystkie elementy urządzeń chłodniczych oraz elementy konstrukcji hal przemysłowych, elementy mostów, kotwy budowlane, parkingów podziemnych i zewnętrznych, stacjonarne kolczatki, tory kolejowe, zwrotnice, przewody elektryczne itp.

Więcej informacji na:

https://neovent.pl/aktualnosci/nowosci-w-ofercie