Zestaw szybkiego reagowania zawierający 6 środków do czyszczenia w podręcznym kartonie stanowi świetne rozwiązanie w przypadku serwisu klimatyzacji. Preparaty służą do czyszczenia zarówno jednostki wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Usuwają uporczywe zabrudzenia, niepożądane skutki starzenia się i nie pozwalają na rozwój bakterii i grzybów. Środki są gotowe do użycia, posiadają wysokiej efektywności aplikator i nie wymagają rozcieńczania.

W skład pakiety wchodzą:

  1. Lusso (o zapachu lawendy, służy do czyszczenia jednostek wewnętrznych, parownika, tacy ociekowej, wentylatora, obudowy).
  2. Impact (o zapachu truskawkowym z nano-cząsteczkami srebra, dzięki czemu blokuje rozwój bakterii, grzybów oraz ich zarodników, służy do jednostki wewnętrznej).
  3. APC (o zapachu zielonej herbaty, ma uniwersalne zastosowanie; zawiera inhibitor korozji).
  4. Affect (pochłaniacz zapachów, rozwiązanie dla jednostki wewnętrznej: filtr wstępny, parownik, taca ociekowa, wentylator, obudowa, doskonale nadaje się na powierzchnie aluminiowe, miedziane i tworzywa sztuczne).
  5. Safe (czyści i rozjaśnia jednostki zewnętrzne klimatyzacji, skraplacz, wentylator, obudowa; zawiera inhibitor korozji, usuwa uporczywe zabrudzenia i niepożądane efekty starzenia się metali).
  6. ACID (do czyszczenia i rozjaśniania jednostek zewnętrznych klimatyzacji, zawiera inhibitor korozji, usuwa niepożądane efekty starzenia się metali).

 

Dowiedz się więcej