W tegorocznej ofercie HTS pojawiła się nowa marka klimatyzatorów – KAISAI.

Ofertę marki KAISAI stanowią nowoczesne i niezawodne produkty, gwarantujące komfort użytkowania i spełniające oczekiwania związane ze specyfiką rynku HVACR, dedykowane zarówno klientowi biznesowemu, jak i końcowemu odbiorcy.

W portfolio KAISAI znajdują się urządzenia segmentu RAC (w tym klimatyzatory ścienne z funkcją WiFi w standardzie) i segmentu CAC (klimatyzatory Multi Split, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe, klimatyzatory przypodłogowo-podstropowe) oraz klimatyzatory przenośnie, pompy ciepła i kurtyny powietrzne. Wszystkie urządzenia tej marki spełniają oczekiwania w zakresie ekologii, bezpieczeństwa, oszczędności energii, cichej pracy, komfortu użytkowania i gwarancji.

W ofercie marki KAISAI dostępne są urządzenia klimatyzacyjne z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32.

Flagowym modelem w tej kategorii jest energooszczędny klimatyzator ścienny KAISAI FLY. Urządzenie posiada elegancki panel, dzięki któremu wpasowuje się w każde wnętrze. Klimatyzatory wyróżniają się możliwością grzania przy temperaturze zewnętrznej nawet do -25°C. Funkcja WiFi w standardzie znacznie wpływa na wygodę sterowania klimatyzacją, a nowoczesny pilot bezprzewodowy umożliwia korzystanie z 3 dodatkowych funkcji urządzenia: samooczyszczenia parownika (SELF CLEAN), stałego grzania 8°C (HEATING 8°C) oraz czujnika temperatury w pilocie (FOLLOW ME).

Pobierz ulotkę KAISAI FLY

 

Kolejną propozycją jest klimatyzator ścienny KAISAI ECO. To urządzenie o nowoczesnym designie oraz szerokim zakresie temperatur pracy w trybie chłodzenia i grzania. Zastosowanie nowoczesnej sprężarki oraz silników prądu stałego, sprawia, że urządzenie jest energooszczędne i ciche.

Pobierz ulotkę KAISAI ECO

 

Wszystkie produkty KAISAI trafiły do oferty hurtowni HTS. Klimatyzatory ścienne FLY i ECO znajdują się na magazynie i są dostępne prosto z półki. Pozostałe produkty – na zamówienie.

Pobierz katalog i cennik produktów KAISAI 2019-2020

 

Zapraszamy do siedziby HTS przy ul. Boreckiej 4B w Warszawie. Hurtownia przygotowała dla Klientów ekspozycję z produktami, które znajdują się na magazynie – jednostką KAISAI FLY i ECO. Możecie je zobaczyć na żywo przed zakupem.

Zachęcamy do kontaktu z działem techniczno-handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami oferty na klimatyzatory KAISAI.