Odpowiadając na potrzeby swoich klientów, BROOKVENT poszerzyła swoją ofertę o kolejny, higrosterowany nawiewnik okienny. Nowy produkt jako pierwszy na rynku otrzymał Krajową Ocenę Techniczną.

Nowość w ofercie firmy BROOKVENT - nawiewnik higrosterowany Aquvent HY

Aquvent HY - akustyczny nawiewnik higrosterowany posiada czujnik w postaci taśmy poliamidowej, który zapewnia automatyczną regulację przepływu powietrza w zależności od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Ponadto użytkownik może regulować strumień przepływającego powietrza manualnie, dzięki opcji przymknięcia i otwarcia. 

Nawietrzak Aquvent HY jest uniwersalny w zastosowaniu - występuje w różnych konfiguracjach zestawów. Ponadto nowy produkt jest nawiewnikiem dwusystemowym, co umożliwia przełączenie trybu pracy z higrosterowanego na ciśnieniowy-automatyczny, a także podnosi funkcjonalność produktu, a jego codzienne użytkowanie staje się bardzo wygodne. Dodatkowo istnieje też opcja zwiększenia komfortu, dzięki powiększeniu zestawu o łącznik i czerpnię akustyczną, które pozwalają na osiągnięcie tłumienia akustycznego do 42dB(A).

- Uważnie słuchamy naszych Klientów, dlatego zaoferowaliśmy im produkt, który został stworzony na miarę ich oczekiwań. Bardzo nas cieszy, że Aquvent HY jest pierwszym na rynku nawiewnikiem, który otrzymał Krajową Ocenę Techniczną - tłumaczy Tomasz Kowalski, Wiceprezes Zarządu BROOKVENT Polska. - Nie ustajemy w podejmowaniu nowych inicjatyw, więc zapewne niebawem będziemy mogli pochwalić się kolejnymi nowościami - dodaje. 

Firma BROOKVENT stale powiększa zakres swojej oferty produktowej. W minionym okresie firma wprowadziła na rynek dwa rekuperatory: 3.1 oraz 5.1. Jeszcze w tym roku oferta ma powiększyć linię produktową o kolejne nowości. 

 


Dowiedz się więcej


Źródło: BROOKVENT Polska