Nowość w ofercie Elektronika S.A. - wymienniki ciepła dla przemysłu oraz przechowalnictwa owoców i warzyw. 


Wymienniki ciepła dla przemysłu oraz przechowalnictwa owoców i warzyw są w ofercie Elektroniki SA reprezentowane przez znamienitą firmę Alfa Laval oraz nowego, niemieckiego Producenta - Thermofin.

 


W ofercie firmy znajdujemy przede wszystkim wymienniki ciepła dla przemysłu: chłodnice podstropowe z linii przemysłowej, chłodnice dedykowane dla przechowalnictwa owoców i warzyw, chłodnice z podwójnym blokiem i dwustronnym wyrzutem powietrza, specjalne chłodnice do pomieszczeń produkcyjnych, chłodnice do szokowego mrożenia, skraplacze o małym lub dużym bloku lamelowym, skraplacze hybrydowe, w wersjach poziomych lub pionowych. 

Ponadto niemal wszystkie typoszeregi urządzeń dostępne są w wersjach dla jeszcze szeroko stosowanych czynników chłodniczych HFC, glikolu oraz ekologicznych - amoniaku (NH3) lub dwutlenku węgla (CO2), propanu. 

Uwzględniając produkcję specjalnych wersji pod zamówienia Inwestora, oferta Producenta wydaje się nieskończoną ilością kombinacji dopasowanych do aplikacji, wymogów i możliwości Klienta. 

thermofin GmbH to niemiecki, dynamicznie rozwijający się Producent powietrznych wymienników ciepła do aplikacji przemysłowych i komercyjnych. Konsekwentne ukierunkowanie fabryki na wymagania i potrzeby klientów kreuje nowe, innowacyjne produkty, dopasowane do potrzeb aplikacji, z uwzględnieniem międzynarodowych standardów. Celem fabryki jest uzyskanie wyważonego kompromisu pomiędzy jak najlepszym rozwiązaniem technicznym produkowanych urządzeń a ich ceną rynkową. 
thermofin GmbH: centrala w Niemczech, spółki w Argentynie i Rosji, a także biura regionalne na całym świecie umożliwiają obserwację rynku, co zawsze jest impulsem do tworzenia nowych, lepszych rozwiązań technicznych. 

 

Pobierz ulotkę chłodnictwo przemysłowe

 

Pobierz ulotkę skraplacze i dry coolery

 

Pobierz ulotkę chłodnice do produktów rolnych

 

Pobierz ulotkę chłodnice powietrza do dojrzewalni bananów

 

Pobierz ulotkę chłodnice powietrza do dojrzewalni bananów z poduszkami powietrznymi i rękawami bocznymi