20 stycznia br. opublikowano nowy, zaktualizowany cennik wełny ogólnobudowlanej i XPS firmy URSA. Dodatkowo również firma wprowadziła do swojej oferty nowy panel do budowania przewodów wentylacyjnych URSA AIR AL-TECH2.

NOWOŚĆ! URSA AIR AL-TECH2 oraz uaktualniony cennik wełny ogólnobudowlanej i XPS od URSA.
URSA AIR AL-TECH2 to panele produkowane z wełny szklanej służące do budowy przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, izolowanych termicznie.

URSA AIR AL-TECH2

Przewody wykonane z paneli URSA AIR AL-TECH2 mogą być używane w średnich i małych instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki możliwości szybkiego i łatwego składania przewodów bezpośrednio na placu budowy system pozwala na zapewnienie ciągłości pracy podczas montażu układów wentylacyjnych i uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców.

Wymiary paneli URSA AIR AL-TECH2:


– długość 3,00 m,
– szerokość 1,20 m,
– grubość 2,50 cm,
– powierzchnia całkowita panelu wynosi 3,60 m2,
– materiał pakowany jest po 6 paneli w paczce i 7 paczek na palecie (151,2 m2 na palecie).

Powierzchnia zewnętrzna składa się z siatki szklanej i warstwy aluminium. Wykończenie wewnętrzne stanowi warstwa wzmocnionego aluminium. Jedna z krawędzi panelu o długości 3,00 m ma przygotowany wpust. Druga krawędź ma przygotowane pióro, które posiada dodatkową aluminiową zakładkę. Zakończenia te umożliwiają dokładne łączenie poszczególnych części.

Wymiary i dane URSA AIR AL-TECH2

Zastosowanie

URSA AIR jest rozwiązaniem oferowanym przez firmę URSA dla instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Wełna mineralna stanowiąca podstawowy element URSA AIR zapewnia dobrą izolację termiczną oraz ochronę antybakteryjną.

zalety

Panele URSA AIR AL-TECH2 to nowoczesny i wydajny produkt, zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym montażu układów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych bezpośrednio na placu budowy. Dzięki połączeniu wełny mineralnej o dużej gęstości i specjalnych warstw nośnych zyskujemy niepalny produkt (klasa reakcji na ogień A2-s1, d0), łatwy w czyszczeniu oraz znacznie ograniczający ryzyko pojawienia się bakterii.Certyfikaty i dokumentacjaDokumenty odniesienia, dokumenty jakości, atesty i raporty:

• Certyfikat zgodności z normą EN 14303,
• Atest Higieniczny wydany przez PZH, HK/B/0968/01/2011,
• Deklaracja zgodności DoP wystawiona przez producenta,
• Certyfikat EUCEB dla wełny URSA.


Atest higieniczny

Certyfikat zgodności - tłumaczenie

Certyfikat Izolacje - tłumaczenie

Certyfikat AENOR -j. hiszpański

Certyfikat AENOR- j.hiszpański


POBIERZ AKTUALNY CENNIK 2014


CENNIK - POBIERZ