Poznaj najnowszy zestaw Testo 440 do wykonywania pomiarów w kanałach wentylacyjnych oraz na wylotach powietrza, dostępny w ofercie firmy Schiessl.

Miernik wielofunkcyjny Testo 440 do pomiarów prędkości przepływu i jakości powietrza w pomieszczeniach posiada w zestawie sondę wiatraczkową Ø 100mm z Bluetooth®, teleskopową sondą termiczną (grzany drut), czujnik temperatury w wygodnej walizce transportowej.

Intuicyjny
Urządzenia posiada czytelne, przejrzyste menu pomiarowe do kontroli strumienia objętości, możliwość wyznaczania prędkości przepływu powietrza, temperatury i wilgotności w kanałach i na kratkach wentylacyjnych.

Inteligentny
Zestaw wyposażony jest w teleskopową sondę termiczną (grzany drut) z teleskopem (0.85m), w połączeniu z teleskopową sondą wiatraczkową (Ø 100mm) z Bluetooth, do pomiarów na sufitowych kratkach wentylacyjnych lub z zestawem rękawów do pomiarów na kratkach wentylacyjnych (prosimy zamawiać osobno).

Wygodny
Sonda bezprzewodowa, pamięć wewnętrzna i port USB do eksportu danych.

Wielofunkcyjny
Przyrząd do pomiaru prędkości przepływu i jakości powietrza w pomieszczeniach można rozbudować o szeroką gamę sond cyfrowych.

 

Dowiedz się więcej