Ventermo.pl ma w swojej ofercie nowatorsko zaprojektowaną czerpnię LUNA, która może również pełnić rolę wyrzutni ściennej.

Nowość od Ventermo: czerpnia i wyrzutnia LUNA
Czerpnia
Produkowana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która dodatkowo wydłuża jej żywotność. Technika i sposób wykonania eliminuje korozję, co przekłada się na brak zacieków rdzy na elewacji budynku.

Uszczelka w części łączącej czerpnię z kanałem gwarantuje szczelność zasysania powietrza w przypadku czerpni oraz wyrzutu w przypadku wyrzutni. Odpowiednio zaprojektowany kształt i dobrana siatka minimalizują opory przepływu powietrza, co znacząco przekłada się na zużycie energii systemu.

Zastosowanie wygiętego panelu maskującego redukuje hałas powstały na czerpni podczas zasysania powietrza, a na wyrzutni w czasie jego wyrzutu. Wspomniany wcześniej panel przedni jest zdejmowany. Po jego demontażu można wyczyścić siatkę ochronną wyłapującą z powietrza zanieczyszczenia (owady, liście itd.).

Znaczącym elementem LUNY jest odpowiednio wyprofilowana rynienka, będąca również zatrzaskiem. Jej zadaniem jest odprowadzenie wody, która powstaje na czerpni w wyniku kondensacji pary wodnej lub podczas opadów deszczu, co eliminuje ryzyko zabrudzenia elewacji.
Czerpnia i wyrzutnia LUNA stanowi oryginalną, nowoczesną i zaawansowaną technologicznie alternatywę do standardowo stosowanych okrągłych czerpni i wyrzutni.


Wyłącznym dystrybutorem urządzenia w Polsce jest WWW.ventermo.pl
Informacje: Mateusz Witczak
poludnie@ventermo.pl
603 514 499


Na co warto zwrócić uwagę:

* Minimalne opory przepływu powietrza.
* Zmniejszenie hałasu.
* Zdejmowalny panel przedni, łatwe wyczyszczenie.
* Wyprofilowana rynienka gwarantuje czystość elewacji.

PROMOCJE

Ventermo.pl proponuje promocyjne warunki zakupu przeciwprądowego rekuperatora AERIS i systemu dystrybucji powietrza R-VENT Flex kanałami PE, które można całkowicie ukryć w przegrodach budowlanych. Promocja obejmuje skompletowane zamówienie elementów R-VENT Flex System za minimum 6 tys. zł oraz rekuperatora AERIS ze sterownikiem – to wszystko z dodatkowym 5% rabatem.