Obsługa, którą proponuje Trane ma zaczynać się od uruchomienia, aż do wymiany, czyli przez cały okres eksploatacji.

Nowość od Trane: Program Wykupu Agregatów
Potrzeba wymiany lub likwidacji urządzeń może wynikać z różnych przyczyn, takich jak trendy ekonomiczne, zmiana wielkości, wymiana, modernizacja klimatyzatorów lub zachowanie zgodności z przepisami ochrony środowiska.

Firma Trane, wiodący globalny dostawca rozwiązań i usług z zakresu komfortu wewnątrz pomieszczeń oraz marka Ingersoll Rand, uruchomiła Program Wykupu, aby pomóc klientom w spełnieniu tych wymagań i usprawnieniu całego procesu przemian.

Dzięki stuletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy w zakresie systemów chłodzenia, firma Trane posiada niezawodną sieć serwisową, która zapewnia skuteczne wsparcie dla zainstalowanych systemów i oferuje rozwiązania zarządzania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nowy program ma za zadanie wspomagać proces wymiany agregatów, zapewniając:

Indywidualną odpowiedzialność dla większej pewności klienta
Minimum utrudnień podczas zmiany
Zgodność z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska
Odpowiednią wartość posiadanych urządzeń


W ramach Programu Wykupu Agregatów firma Trane zapewnia klientom szczegółowy plan wyłączenia. Urządzenia przeznaczone do wymiany lub likwidacji przechodzą rygorystyczne badania w celu określenia ich stanu technicznego i wartości. Plan sporządzany jest z uwzględnieniem lokalnych przepisów ochrony środowiska w zakresie utylizacji oleju oraz czynnika chłodniczego i zawiera kosztorys dotyczący usunięcia likwidowanych urządzeń.

„Agregat chłodniczy stanowi część kompletnego systemu klimatyzacji (HVAC) i usunięcie go z tego systemu wymaga fachowej wiedzy, aby zapewnić, że nie nie wpłynie to na ogólną funkcjonalność” - mówi Sai Srikanth, Lider ds. Automatyki, Rozwiązań Pod Klucz i Produktów Serwisowych dla Trane w Europie, na Bliskim Wschodzie, Indiach i Afryce.

„Właściciele lub operatorzy obiektu planujący wymianę lub likwidację posiadanych agregatów dążą do jak największych oszczędności, minimum problemów oraz pomyślnego przebiegu wymiany. Ważny jest przy tym partner, który rozumie specyfikę branży i może zapewnić wsparcie dla systemów przez cały okres eksploatacji, od rozruchu do wymiany.”

Dzięki nowemu Programowi Wykupu firma Trane oferuje pełną gamę rozwiązań w zakresie inteligentnego zarządzania serwisem urządzeń, takich jak umowy Trane Select.Trane Care i Trane Boost aktualizują rozwiązania i usługi wynajmu, wspierając systemy HVAC przez cały okres eksploatacji.


Źródło: ''