FG POLAND rozszerza swoją ofertę w 2017 roku! Tym razem firma wprowadziła nowe modele klimatyzatorów KAISAI, z których dwa modele posiadają funkcję WiFi w standardzie. Zaawansowana technologia dostępna w rozsądnej cenie to nowość na rynku HVAC.

Nowość od KAISAI – klimatyzatory z funkcją WiFi w standardzie

Najnowszy klimatyzator ścienny w ofercie KAISAI to nowa wersja modelu FOCUS. Urządzenie zostało wzbogacone o funkcję WiFi dostępną w standardzie, co sprawiło, że korzystanie z klimatyzatora stało się jeszcze wygodniejsze poprzez zdalne sterowanie przy użyciu smartfona lub tabletu. KAISAI FOCUS posiada niewielkie gabaryty i nowoczesny design, a przy tym może pracować przez cały rok. Cechująca urządzenie wielofunkcyjność i łatwość montażu jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Kolejny klimatyzator ścienny z funkcją WiFi w standardzie to model KAISAI PRO. Premiera urządzenia odbyła się podczas  targów „Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017”. Klimatyzator typu nordic wyróżnia się efektywnym ogrzewaniem pomieszczeń przy niskich temperaturach zewnętrznych nawet do – 25°C, a ponadto posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++ i współczynnik SCOP na poziomie 4,6. 

 

Wspomniane modele klimatyzatorów ściennych posiadają w swoim wyposażeniu nowoczesne piloty, które dają możliwość korzystania z 3 dodatkowych funkcji: 

  • samooczyszczenia parownika (SELF CLEAN),
  • stałego grzania 8°C (HEATING 8°C),
  • czujnika temperatury w pilocie (FOLLOW ME).

 

Do oferty klimatyzatorów KAISAI dołączył także model urządzenia przenośnego KPC o mocy 2,64 kW. Mobilne rozwiązanie świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o niewielkich obciążeniach cieplnych oraz takich, w których występuje potrzeba zmiany lokalizacji klimatyzatora lub nie można zastosować klimatyzacji stacjonarnej. Eleganckie urządzenie 3w1 posiada funkcje chłodzenia, osuszania, odparowywania skroplin oraz programator czasowy, automatyczny restart, a także wygodny pilot zdalnego sterowania.

 

Warto wspomnieć także, że wszystkie wymienione wyżej urządzenia klimatyzacyjne marki KAISAI pozyskały w tym roku Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Atest ten potwierdza możliwość zastosowania klimatyzatora w określonych obiektach służby zdrowia. Certyfikat świadczy o tym, że produkty odpowiadają wymaganiom higienicznym przy spełnianiu warunków wyszczególnionych w samym dokumencie.

 

Dowiedz się więcej