Do oferty marki KAISAI wprowadzono nowe klimatyzatory z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Za flagowe urządzenie w tegorocznym asortymencie uznano energooszczędny klimatyzator ścienny KAISAI FLY.

Nowość od KAISAI - klimatyzatory z czynnikiem R32!

Klimatyzator KAISAI FLY z czynnikiem chłodniczym R32 oraz klasą efektywności energetycznej A++ posiada elegancki panel, który pasuje do każdego wnętrza. Urządzenie wyróżnia się również pracą przy niskich temperaturach zewnętrznych, a dla trybu grzania temperatura na zewnątrz może osiągnąć nawet -25°C. Model KAISAI FLY posiada funkcję WiFi w standardzie, za pomocą której można wygodnie sterować klimatyzacją z każdego miejsca na świecie. Ponadto wielofunkcyjny pilot bezprzewodowy zapewni możliwość korzystania z 3 dodatkowych funkcji urządzenia: samooczyszczenia parownika, stałego grzania 8°C oraz czujnika temperatury w pilocie.

Klimatyzatory kanałowe KAISAI z serii SLIM, to kolejna nowość w ofercie KAISAI. Urządzenia charakteryzują się większym niż w standardowych modelach sprężem dyspozycyjnym – 160Pa, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Modele te posiadają niższą wysokość niż standardowe klimatyzatory kanałowe, przez co ich montaż jest możliwy w niewielkiej przestrzeni sufitu podwieszanego. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala jednostce automatycznie dostosować ciśnienie statyczne i utrzymać stały strumień przepływu powietrza.

Portfolio marki KAISAI wzbogaciło się także o standardowe urządzenia przypodłogowo-podstropowe oraz kasetonowe z serii Super Slim, które są dostępne w tym roku również w wersji z czynnikiem chłodniczym R32.

Szczegółowa oferta urządzeń klimatyzacyjnych KAISAI została przedstawiona w najnowszym katalogu KAISAI 2018/2019

 

Dowiedz się więcej