W ofercie Haier dostępne są już nowe klimatyzatory ścienne. Wśród nich znalazły się urządzenia przyjazne dla środowiska, pracujące na czynniku R32.

Flexis i Flare to innowacyjne rozwiązania, które pozwalają odczuć komfort użytkowania. Flexis jest jednostką, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających. W standardzie posiada sterowanie Wi-Fi, czujnik Eco i funkcję przepływu powietrza 3D. Cechą charakterystyczną obu klimatyzatorów jest ich wysoka energooszczędność (klasa A+++) przy bardzo dobrej wydajności chłodzenia i grzania. Dzięki nowoczesnemu systemowi optymalizacji hałasu są niezwykle ciche, a zaawansowana technologia komponentów i kompaktowa budowa gwarantują znaczne skrócenie czasu montażu.


Nebula Black Mirror

W grupie nowości znalazła się także jednostka Nebula Black Mirror o innowacyjnym wyglądzie, idealnie wkomponowująca się w przestrzeń biur, sal konferencyjnych i apartamentów. Nowoczesny, elegancki design sprawia, że klimatyzator jest ceniony przez architektów, gdyż stanowi wspaniałe wypełnienie aranżacji pomieszczenia. Nebula Black Mirror to przyjemność korzystania – sterowanie systemem klimatyzacji może odbywać się przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem, a dzięki kompaktowej budowie i nowatorskiej technologii optymalizacji hałasu, urządzenie pracuje na poziomie głośności nawet do 20dB. Urządzenie posiada specjalny Generator Nano Aqua, który jonizuje cząsteczki wody w nanometryczne jony, mające wpływ na prawidłowe oczyszczanie powietrza i pomagające utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry. Na wszystkie klimatyzatory Haier obowiązuje 5-letnia gwarancja!


Flexis


Flare

Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie, która cieszy się coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. W ofercie Haier znajdują się systemy klimatyzacji Split, Multi Split i MRV.

Generalnym Dystrybutorem Haier jest firma Refsystem Sp. z o.o. 

 

Dowiedz się więcej