Daikin poszerzył swoją serię Sky Air Alpha o jednostki z mniejszą mocą. Nowe jednostki RZAG35 50 i 60 A oferują taką samą funkcjonalność jak wysoce skuteczna seria A, przy wprowadzeniu dodatkowej elastyczności do istniejącego zakresu rozwiązań dla zastosowań komercyjnych.

Nowość 2019 - mały i wytrzymały Sky Air Alpha RZAG!

Wielkrotnie nagradzane urządzenia SKY AIR serii A, będące częścią typoszeregu BLUEVOLUTION to pierwsza na rynku kompletna oferta urządzeń na R32 przeznaczonych do pomieszczeń komercyjnych. Takie rozwiązanie jest w pełni ekologiczne i przyszłościowe, gdyż generuje możliwie najmniejszy wpływ na środowisko.

 

Unikalny na rynku

Nowa seria jednostek bazuje na popularnej grupie urządzeń SKY AIR serii A. Oferując wydajność A++, urządzenia gwarantują inteligentniejsze zużycie energii przez cały rok.

Specjalne czujniki redukują przeciągi, zapewniając stałą temperaturę od podłogi do sufitu, a opcja automatycznego czyszczenia ułatwia konserwację.

Łatwy w użyciu interfejs pozwala na inteligentne i zdalne sterowanie za pomocą aplikacji lub centralnego sterowania z użyciem kontrolera Daikin.

Dzięki rozszerzonemu zakresowi działania, z temperaturą aż do -20°C, nowe jednostki Sky Air mogą być wykorzystywane do chłodzenia pomieszczeń technicznych.

Długie rurociągi o długości do 50m i wysokości 30m świetnie sprawdzą się w serwerowniach, oferując więcej możliwości dla rozszerzonych konfiguracji.  

 

Prosta instalacja dzięki wbudowanej elastyczności

Lekkie i kompaktowe urządzenia, charakteryzujące zarówno nowy asortyment, jak i istniejącą serię A, gwarantują łatwiejszy montaż. Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne mogą być wymieniane bez względu na istniejącą instalację rurową. Jest to obecnie najbardziej rozbudowana oferta jednostek wewnętrznych na rynku, łącznie z 50 różnymi opcjami urządzeń, zapewniającymi maksymalną elastyczność.

 

Rozwiązania najlepsze na rynku

Daikin przewodzi rynkowi w rozwoju R-32. W związku z wprowadzeniem nowych klas RZAG35, 50 i 60A, seria A firmy Daikin wyznacza standardy dla chłodzenia mniejszych pomieszczeń technicznych, a także małych i średnich sklepów detalicznych.

 

Sprawdź dane techniczne

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Daikin