Czytelna, przejrzysta, nowoczesna, strona w stu procentach intuicyjna - właśnie takiego portalu oczekuje klient, który za pomocą Internetu podejmuje decyzję o zakupie kominka elektrycznego. Dbając o zadowolenie Użytkowników, firma Glen Dimplex prezentuje nową – nowoczesną i funkcjonalną odsłonę strony www.optiflame.com.pl.

Nowocześnie i funkcjonalnie - ruszyła nowa wersja strony internetowej Optiflame
Raj dla wymagających

Korzystanie z internetowego katalogu kominków elektrycznych Optiflame® jest proste i przyjemne - bez trudu znajdziemy nie tylko pełną informację techniczną o produkcie, ale także sprawdzimy każdy detal na niezwykle szczegółowych zdjęciach w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, mamy możliwość, by zobaczyć wizualizację obrazującą realistyczny efekt płomienia Optiflame®, Opti-Myst® oraz Opti-V®. To jednak jeszcze nie wszystko - obecnie opracowywany jest moduł logowania dla projektantów i architektów, którzy będą mogli umieszczać na stronie www.optiflame.com.pl własne aranżacje z użyciem kominków elektrycznych Optiflame® i Opti-Myst®. To doskonała okazja, by dzielić się pomysłami, a także promować własną działalność za pośrednictwem portalu.

Cudowna wolność wyboru

Kominek z obudową, do zawieszenia na ścianie, wolno stojący, a może wbudowany w nowoczesny mebel? Od klasycznych po najbardziej „designerskie” modele – na stronie www.optiflame.com.pl każdy znajdzie idealny kominek, który stanie się ozdobą domu. Dzięki nowemu portalowi na wybór można poświęcić dokładnie tyle czasu, ile nam potrzeba – dodatkowo wysoka jakość materiału zdjęciowego sprawia, że możemy przyjrzeć się detalom, oglądając z bliska wszystkie modele kominków. Korzystanie z portalu jest dziecinnie proste - wszystko, czego potrzebujemy, znajdziemy bez trudu: zakładki są precyzyjnie oznaczone, fotografie wyraźne, a kiedy już wypatrzymy ten jedyny, wymarzony kominek - adres najbliższego dystrybutora znajdziemy w zakładce Kontakt.

Grupa Glen Dimplex, producent kominków Optiflame® i Opti-Myst®, może poszczycić się nie tylko najszerszą gamą kominków elektrycznych na rynku, ale także wyjątkową dbałością o zadowolenie Klienta, czego najlepszym dowodem jest powstanie portalu tak funkcjonalnego i przyjaznego jak www.optiflame.com.pl.


Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.
Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
Ul. Strzeszyńska 33
60-479 Poznań
tel. 61 842 58 05

www.optiflame.pl
www.optiflame.com.pl
www.glendimplex.pl

Źródło: ''