Systemair SAVECair to nowy, dotykowy panel sterowania, który dołączany jest do wszystkich central SAVE.

Centrala wentylacyjna to serce systemu zapewniającego świeże i czyste powietrze w Twoim domu, w związku z czym, panel sterujący jest jego mózgiem. 

Centrale wentylacyjne SAVE, o wysokiej sprawności i niskim zużyciu energii, gwarantują wysoką jakość powietrza w domu, a dotykowy panel sterowania SAVECair ułatwia ich obsługę bez względu na to, gdzie jesteś.

Nowość - dotykowy panel sterowania Systemair SAVECair, z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, jest dołączany do wszystkich central wentylacyjnych serii SAVE i może być montowany na ścianie w holu, przedpokoju lub w kuchni. Ekran główny posiada widoczne funkcje sterujące, jak np. przepływ powietrza, temperatura, jakość powietrza, wilgotność, a w razie potrzeby można je łatwo i szybko zmienić. Dostępne są funkcje, takie jak np. Poza domem, Wakacje, Zatłoczony, Odśwież, Kominek, zapewniają najlepszą jakość powietrza w Twoim domu, pozwalając na ustawienie wentylacji zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Tryb MANUAL lub AUTO czy inne preferowane ustawienia, można wybrać z wstępnie skonfigurowanych trybów użytkownika. Tryb AUTO posiada wiele dostępnych funkcji, regulujących przepływ powietrza zależnie od stężenia CO2, ilości osób przebywających w pomieszczeniu, wilgotności, zapisanego harmonogramu, itd. Opcja wyboru funkcji, w zależności od zapotrzebowania, zapewnia efektywną i ekonomiczną pracę urządzenia w celu zapewnienia najlepszej jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. 

Systemair SAVECair zapewnia możliwość pełnej kontroli nad systemem wentylacji w Twoim domu. Teraz możesz mieć dostęp do sterowania systemem poprzez swój smartfon i zainstalowany w nim moduł IAM (Internet Access Module). Dzięki temu w Twoim domu zawsze będzie najlepsza jakość powietrza. 

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Systemair