Z myślą o najwyższym poziomie obsługi i sterowania w zakresie oferowanych produktów, firma KLIMOR stale rozwija, bada i implementuje nowe inicjatywy w zakresie automatyki. Wszystkie komponenty to starannie dobrane i przemyślane aplikacje, pozwalające na profesjonalne zarządzanie i bezawaryjną pracę systemów.

Nowe aplikacje w automatyce central wentylacyjnych KLIMOR. Jeszcze większy wymiar  komfortu sterowania!

Dział Badań i Rozwoju tym razem opracował i wdrożył nowe rozwiązania w zakresie automatyki central podwieszanych MCKT marki KLIMOR.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku KLIMOR wprowadza zintegrowany system automatyki od strony obsługi i programowania, który zapewni kompatybilność systemu w całym oferowanym portfolio produktowym. Układy automatyki central MCKT również zostają wyposażone w nowy panel sterowniczy - spójny i jednolity do central standardowych MCKS marki KLIMOR. 

Poza tym układy MCKT będą standardowo wyposażone w możliwość komunikacji z BMS w protokołach BACNet MS/TP lub MODBUS RTU. Każdy sterownik do central podwieszanych marki KLIMOR może być wyposażony moduł ethernetowy (element opcjonalny). Aplikacja umożliwia sterowanie pracą centrali za pomocą urządzeń mobilnych. 

 

Skontaktuj się z doradcą techniczno-handlowym KLIMOR