Zapraszamy na zupełnie nową stronę firmy VENTURE INDUSTRIES: www.venture.pl. Firma zdecydowała się na całkowitą zmianę grafiki i układu strony, zbliżając jej wygląd i funkcjonalność do portalu internetowego.

www.venture.pl podzielono na kilka działów (podstron). Na stronach witryny zapoznać się można ze szczegółami technicznymi oferowanych produktów: wentylatorów, przewodów elastycznych, central wentylacyjnych, nagrzewnic, kurtyn powietrznych, odciągów i in., a także je zakupić. Sklep internetowy oferuje aż 1800 produktów!
Na stronie głównej wyeksponowano dział z nowościami.

Na stronach www można zamówić najnowsze katalogi wentylatorów i przewodów elastycznych VENTUIRE INDUSTRIES.
Do witryny dołączono również bardzo przydatne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka uwzględniająca parametry techniczne szukanych produktów. Aby znaleźć informację w serwisie wystarczy wpisać szukane hasło czy parametr (np. temperatura, wydajność) w pole wyszukiwarki. W wyniku otrzyma się odsyłacze bezpośrednio do szukanego artykułu lub produktu.
Ułatwiono też kontakt z firmą poprzez możliwość zadania pytania (FAQ) za pomocą specjalnego formularza, dzięki któremu pytanie trafi do firmy VENTURE.
Po wpisaniu adresu e-mail do bazy danych firmy VENTURE, zainteresowanym będzie wysyłany co jakiś czas e-mail z informacją o nowościach i aktualnościach w ofercie i na stronie www.
Odwiedzający stronę znajdą tu również kontakty do przedstawicieli regionalnych VENTURE INDUSTRIES, księgę gości, plan dojazdu do firmy, informacje o ofercie pracy.
Nowa strona jest bardzo dynamiczna i przyjazna dla odwiedzającego. Poruszanie się po www.venture.pl jest łatwe dzięki przyjaznej nawigacji. Gratulujemy twórcy witryny!