Od 5 lutego firma Schiessl zaprasza do nowej siedziby połączonej z oddziałem, mieszczącej się przy ulicy Karczunkowskiej 46 w Warszawie.

Nowa siedziba firmy Schiessl w Warszawie

W dniach 1-2 lutego zapraszamy do kontaktu z oddziałem Warszawa II:
ul. Staniewicka 18, 
03-310 Warszawa
tel. 22 675 04 28
fax: 22 614 52 75
warszawa2@schiessl.pl

Nowa siedziba związana jest z dynamicznym rozwojem firmy. Zmiana lokalizacji zapewnia łatwy dojazd, dogodny dostęp dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz więcej miejsc parkingowych dla naszych klientów. Zaletą nowej siedziby jest także dobre połączenie z centrum miasta oraz nieduża odległość od poprzedniej lokalizacji.

Biuro zostało urządzone zgodnie z aktualnymi trendami w aranżacji powierzchni do pracy, jest przestronne, otwarte i nowoczesne oraz stanowi wygodne miejsce pracy, sprzyja zwiększonej produktywności, kreatywności i integracji. Ponadto stwarza także dogodne warunki do spotkań z kontrahentami.

Nowa siedziba oddziału to przestronny i na nowo zaaranżowany salon sprzedaży oraz większe powierzchnie magazynowe, które nie tylko znacznie poprawią dostępność produktów „od ręki”, ale przyczynia się również do świadczenia jeszcze bardziej kompleksowych usług zgodnie z dewizą firmy: SCHIESSL. DOSTARCZMY WIĘCEJ NIŻ PRODUKTY.

W oddziale przy ulicy Karczunkowskiej 46, jak w każdym z pozostałych oddziałów firmy, oprócz obsługi handlowej, można liczyć na wszechstronną pomoc i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Ponadto w biurze można uzyskać niezbędne informacje dotyczące ekologicznych czynników nowej generacji o zerowym ODP i niskim GWP oraz zdobyć kompetentne wsparcie dotyczące zagadnień legislacyjnych.

 

Mapa dojazdu

 


Dowiedz się więcej