Firma Klima-Therm przygotowała nową publikację, poświęconą grupie proekologicznych, energooszczędnych produktów grzewczych FUJITSU WATERSTAGE. W materiale zaprezentowane zostały najważniejsze zalety wynikające z zastosowania pomp ciepła oraz szczegółowe dane techniczne gamy modelowej High Power i Comfort w wersjach z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody oraz bez zasobnika C.W.U.

Domowa Pompa Ciepła FUJITSU WATERSTAGE to kompletne, kompaktowe źródło ciepła dedykowane przede wszystkim do budownictwa mieszkaniowego – jednorodzinnego, które równie dobrze sprawdzi się w biurach i małych zakładach produkcyjnych. To odpowiedź na najnowsze trendy i aktualne potrzeby w zakresie ochrony środowiska, podnoszenia sprawności urządzeń oraz poszukiwania nowych rozwiązań w ogrzewnictwie. 

Wykorzystanie odnawialnych zasobów energii pochodzącej z powietrza, wody czy z gruntu sprawia, że pompy ciepła są jednym z najbardziej ekologicznych źródeł wytwarzania ciepła, zaś innowacyjność zastosowanej w pompach WATERSTAGE technologii pozwala nawet na 4-krotne zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych w porównaniu do ogrzewania energią elektryczną. 

Zastosowanie pomp ciepła niesie za sobą korzyści proekologiczne, efektywnościowe oraz ekonomiczne, co przekłada się na ich rosnącą populrarność - według najnowszych prognoz Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (POrT PC.), krajowy rynek pomp ciepła jako źródła ogrzewania będzie się sukcesywnie rozwijał, aby w 2030 roku osiągnąć blisko 4,5-krotną dynamikę sprzedaży względem 2017 roku.

Zachęcamy wszystkich do pobrania elektronicznej wersji publikacji FUJITSU WATERSTAGE, 

 

Dowiedz się więcej