Nowa strona internetowa prezentuje szeroką ofertę systemów do ogrzewania i chłodzenia. Użytkownicy mogą znaleźć na niej szczegółowe informacje dotyczące produktów oraz narzędzia pozwalające oszacować koszty związane z ich instalacją oraz użytkowaniem. Strona dostępna jest w języku polskim oraz w wersji dopasowanej do urządzeń mobilnych.

Nowa odświeżona strona internetowa Panasonic, czyli www.aircon.panasonic.pl
www.aircon.panasonic.pl

Odświeżony serwis internetowy został przygotowany z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i partnerach biznesowych Panasonic. W porównaniu do poprzedniej wersji zapewnia większą interaktywność oraz oferuje nowe przydatne aplikacje takie jak „Mój projekt” czy „Mój dom”. Pierwsza z nich jest przeznaczona dla osób zainteresowanych zaprojektowanych systemu grzewczo-chłodzącego. Za jej pomocą możliwe jest uzyskanie wsparcia merytorycznego ekspertów Panasonic w zakresie przygotowania efektywnej kosztowo instalacji, zgodnej z wymaganiami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z kolei kalkulator „My Home” pozwala na obliczenie potencjalnych oszczędności związanych z zainstalowaniem rozwiązań Panasonic w swoim domu.

Witryna jest kompatybilna ze smartfonami i innymi urządzeniami mobilnymi, m.in. działającymi w oparciu o systemy Android i iOS. Użytkownicy mogą dzięki niej uzyskać szczegółowe informacje dotyczące szerokiego wachlarza systemów grzewczo-chłodzących Panasonic, takich tak Etherea, VRF, GHP, Aquarea oraz PACi. Po wybraniu interesującej ich linii produktów zyskają dostęp do ich specyfikacji, galerii zdjęć oraz instrukcji obsługi. Do dyspozycji internautów odwiedzających stronę jest także wyszukiwarka instalatorów, która pozwala na szybkie znalezienie partnerów Panasonic w pobliżu miejsca, gdzie potrzebna jest ich pomoc.

Dla instalatorów Panasonic przygotował możliwość rejestracji do programu PRO Club, dzięki któremu mogą uzyskać dostęp do aplikacji ułatwiających serwisowanie i obsługę urządzeń. Wśród nich znajduje się na przykład generator certyfikatów energetycznych, kalkulator natężenia dźwięku wydawanego podczas pracy urządzeń czy najnowsze aktualizacje oprogramowania dla systemów VRF oraz Aquarea. Ponadto partnerzy programu mogą znaleźć tam materiały marketingowe, które będą pomocne w przygotowaniu interesującej oferty handlowej.

Odświeżona witryna internetowa oferuje naszym klientom wiele możliwości. Zyskali oni dostęp online do fachowych porad ekspertów, między innymi w zakresie planowania i projektowania systemów grzewczo-chłodzących, a także specjalnych aplikacji pozwalających na oszacowanie potencjalnych oszczędności związanych z zastosowaniem naszych rozwiązań. Nowy interfejs strony jest bardzo czytelny i przejrzysty, a polska wersja językowa gwarantuje łatwe korzystanie z dostępnych treści – mówi Tomasz Lenarczyk, product manager w firmie Panasonic.