Globalna strategia VTS Group stawia na jakość we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. W związku z tym 12 sierpnia br. firma zmieniła siedzibę centrali i obecnie znajduje się w prestiżowym biurowcu Olivia Tower, zlokalizowanego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472 A.

Nowa lokalizacja siedziby centrali VTS Group czyli kolejny krok w globalnej strategii.
W ostatnich latach obserwujemy coraz większą dynamikę zmian na rynku. Zmieniają się technologie, zmieniają się oczekiwania klientów, zwiększa się presja na coraz większą ekonomikę stosowanych rozwiązań. Widzimy tę tendencję i mamy świadomość, że opierając działania na tradycyjnych modelach prowadzenia biznesu nie można myśleć o byciu liderem w branży. Naszym zdaniem nie wystarcza już mówić o poprawie jakości, bo słowo poprawa wskazuje, że jest jakaś „luka wartości”, że jest obszar do poprawy. My natomiast chcemy, aby ta luka wartości nigdy nie powstała. Chcemy, aby cały nasz system zarządzania na bieżąco monitorował wszystkie czynniki, które przekładają się na końcowy produkt i zadowolenie klienta. Będzie on wyłapywał każdą najmniejszą zmianę tak, aby można było od razu reagować i podejmować stosowne decyzje.” – mówi Hanna Siek-Zagórska, Prezes Zarządu VTS Group

Nowa siedzibaNowa siedziba

System zarządzania jest jak puzzle. Każdy element musi znaleźć się na swoim miejscu, aby powstał jeden spójny obraz. Stąd działania w zakresie jakości dotyczą wszystkich obszarów firmy. W ślad za nową ofertą produktową i polityką cenową, nowymi standardami obsługi klienta oraz strukturą organizacyjną przyszła kolej na nową siedzibę. W zamyśle Zarządu był wybór takiej lokalizacji, która będzie mogła być wizytówką nowej jakości i dynamicznego rozwoju VTS Group. W zakresie prestiżu i wyposażenia Olivia Tower posiada najwyższą dostępną klasę – A. Jest on częścią największego centrum biznesowego i biurowego w Polsce Północnej - Olivia Business Centre. O wysokim standardzie tej lokalizacji świadczy chociażby jej wybór przez takie znane marki jak: Pricewaterhouse Coopers, Bayer, IBM, T-Mobile, Energa, PKO BP i wiele innych. Nie bez znaczenia jest również bezpośrednie sąsiedztwo z kampusem Uniwersytetu Gdańskiego.

Nowa przestrzeń urządzona jest nowocześnie, z uwzględnieniem najnowszych światowych trendów w aranżacji wnętrz biurowych. Jest ona doskonale przystosowana do wymagań i oczekiwań naszej firmy i z pewnością będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi i umacnianiu pozycji na rynkach całego świata – kontynuuje Hanna Siek-Zagórska, Prezes Zarządu VTS Group.

Nowa siedzibaNowa siedziba
Nowa siedzibaNowa siedziba
Nowa siedzibaNowa siedziba