Coraz chłodniejsze wieczory sygnalizują nadchodzącą jesień. Warto zatem przyjrzeć się nowym klimatyzatorom Aqua firmy Haier. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, dzięki którym są odpowiednie nie tylko do chłodzenia w okresie letnim, ale także do ogrzewania w okresie przejściowym.

Nie ma jesiennych wieczorów bez klimatyzatorów Aqua!
Doskonale sprawdza się w temperaturach od 15°C do -10°C (od 2,6 kW do 3,6 kW) oraz kiedy zachodzi potrzeba dogrzania pomieszczenia. Zastosowanie klimatyzatora w tej sytuacji jest szczególnie polecane ze względu na szybkość ogrzania wnętrza oraz niskie koszty (koszt uruchomienia całej instalacji grzewczej byłby dużo wyższy).Ogrzewanie pomieszczenia klimatyzatorem Aqua zapewnia komfort użytkowania oraz gwarantuje odpowiednie nawilżenie. Nowy klimatyzator nie wysusza powietrza, gdyż wyposażony jest w generator Nano-Aqua. Generator ten jonizuje cząsteczki wody w nanometryczne jony. Tylko takie jony (bardzo drobne) mogą być łatwo absorbowane przez suchą warstwę skóry, dzięki czemu można ją nawilżyć. Wyposażenie urządzenia w podwójny wlot powietrza umożliwia wybranie kierunku przepływu powietrza z klimatyzatora. Podczas uruchomienia funkcji grzania, powietrze kieruje się w dół zapewniając szybsze nagrzanie całego pomieszczenia. Dzięki temu Aqua odnosi znaczną przewagą nad innymi urządzeniami. Aqua firmy Haier pozwala także na ustawienie temperatury i hałasu do poziomów zapewniających spokojny sen. Funkcja Komfortowy Sen gwarantuje obniżenie hałasu aż do 8dB. Dzięki temu można ogrzewać pomieszczenie nawet w nocy (bez obaw o zakłócenie ciszy). Dodatkowe wyposażenie w filtr przeciwpleśniowy eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz wyłapuje już najmniejsze cząstki szkodliwych grzybów i pleśni.

AranżacjaZadowolenie

Klimatyzator Aqua staje się zatem rozwiązaniem bardzo korzystnym w okresie jesiennym i wiosennym. Posiada tryb grzania pomieszczenia, a dzięki technologii inverterowej szybko osiąga i utrzymuje żądaną temperaturę. To sprawia, że w pomieszczeniu będzie cały czas ciepło- klimatyzator nie dopuszcza do spadku temperatury. Nowoczesna, cienka konstrukcja oraz stylowy design sprawiają, że klimatyzator idealnie wkomponowuje się w aranżację pomieszczenia.


Szczegółowe informacje dostępne są u dystrybutorów marki Haier. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.haier-ac.pl.