Regulator NEA służy do sterowania temperaturą ogrzewania płaszczyznowego. Firma umożliwia zakup jednego z trzech regulatorów. Wybierz odpowiedni dla siebie.

Nie ma drugiego takiego! Nowy regulator pokojowy NEA firmy REHAU.
Niewielki, płaski i niezwykle funkcjonalny! Nowy regulator pokojowy Nea firmy REHAU urzeka stylistyką, płaską konstrukcją (tylko 26 mm!) oraz komfortową obsługą. Jak żaden inny!

NEA

Nowy regulator pokojowy Nea firmy REHAU służy do regulacji temperatury w systemach ogrzewania płaszczyznowego – jest to jednakże rozwiązanie oferujące znacznie więcej! Nea przekonuje wzornictwem wyróżnionym nagrodą reddot design, nieskomplikowanym montażem, prostą obsługą i wieloma użytecznymi funkcjami. Dostępny jest w 3 wariantach: ogrzewanie (Nea H), ogrzewanie z programem sterowania czasowego (Nea HT) i ogrzewanie/chłodzenie z programem sterowania czasowego (Nea HCT). Regulator jest przeznaczony do pracy z napięciem 24V i 230V.


Nagrodzony design


Regulator pokojowy Nea zwraca uwagę wyjątkowym i ponadczasowym wzornictwem, które w takiej wersji dostępne jest tylko w REHAU – i które wyróżnione zostało prestiżową nagrodą reddot design podczas premiery na targach ISH 2013.

Prosty montaż

Ten wysokiej jakości regulator jest kompaktowy i płaski. Posiada podświetlany, czytelny wyświetlacz LCD. Montaż przebiega prosto i bezpiecznie – jest możliwy zarówno na puszce podtynkowej, jak i ścianie.

Łatwa obsługa

Obsługa regulatora pokojowego Nea odbywa się za pomocą zaledwie trzech przycisków. Dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi z obrazowymi symbolami nawigacja jest prosta i intuicyjna. Urządzenie posiada funkcję zabezpieczenia przed nieupoważnionym dostępem; oferuje również różne poziomy uprawnień konfiguracyjnych, np. poziom użytkownika końcowego, serwisowy czy ekspercki.

Komfortowe funkcje


Dodatkowe funkcje regulatora ułatwiają codzienne życie. Przykładowo dzięki programowi sterowania czasowego zintegrowanego z wariantami HT i HCT można zaprogramować do trzech trybów czasowych dziennie. Ponadto urządzenie wyświetla godzinę. Indywidualnie można ustawić różne tryby pracy, np. „tryb obecności“, „tryb urlopowy“ i „tryb party“. Regulator pokojowy Nea HCT można opcjonalnie połączyć z czujnikiem temperatury podłogi.


NEA

Nowy regulator pokojowy Nea