Firma H. Östberg AB z przyjemnością ogłasza powołanie firmy Neovent Sp z.o.o. Spółka Komandytowa, jako wyłącznego dystrybutora produktów Östberg na rynku polskim.

Peter Jakobsson, CEO Östberg Group AB i Jarosław Józefowicz, Commercial Director Iglotech Sp z o.o po podpisaniu umowy.


Neovent Sp z.o.o. Spółka Komandytowa to firma wchodząca w skład Grupy Iglotech. Produkty będą dystrybuowane za pośrednictwem sieci oddziałów firmy Iglotech oraz innych polskich dystrybutorów.

Grupa Iglotech z siedzibą w Kwidzynie z sukcesem działa na polskim rynku HVAC od 25 lat, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych.

Grupa Iglotech jest dystrybutorem wentylatorów i central wentylacyjnych Östberg na polskim rynku od 2014 r., a umowa na wyłączność z Neovent to naturalny krok do dalszego zwiększenia poziomu obrotów w Polsce.

- Bliski kontakt z klientem ma ogromne znaczenie, z 13 oddziałami i pełnymi możliwościami obsługi, Neovent Sp z.o.o. Spółka Komandytowa jest dla nas idealnym partnerem na polskim rynku - mówi Peter Jakobsson, CEO Östberg Group AB.

 

www.ostberg.com 

www.iglotech.com.pl


Komentarze

  • Wyłączny / niewyłączny

    Najpierw jest: "Produkty będą dystrybuowane za pośrednictwem sieci oddziałów firmy Iglotech ORAZ INNYCH POLSKICH DYSTRYBUTORÓW"
    Dalej: "Grupa Iglotech jest dystrybutorem wentylatorów i central wentylacyjnych Östberg na polskim rynku od 2014 r., A UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ z Neovent to naturalny krok do dalszego zwiększenia poziomu obrotów w Polsce."
    To jak to wreszcie jest, są też inni czy tylko na wyłączność, bo chyba ktoś się pogubił w treści komunikatu.

  • wyłączny dystrybutor

    o ile wiem w UE nie można być wyłącznym dystrybutorem, a co najwyżej generalnym.