Monterzy i serwisanci przemysłowych urządzeń chłodniczych wiedzą, że diabeł tkwi w szczegółach. Należy zwracać uwagę na wiele podzespołów pracujących w instalacjach, a wyszukiwanie ich najlepszych zamienników potrafi być uciążliwe. W przypadku awarii układu czas goni, więc szybkość i trafność działań mają kluczowe znaczenie. Już od jakiegoś czasu aplikacja Industrial Refrigeration firmy Danfoss pomaga technikom oszczędzać czas i trud w trakcie poszukiwania i zamawiania części zamiennych. Teraz, posługiwanie się aplikacją staje się jeszcze dogodniejsze.

Nowy, usprawniony interfejs ułatwia użytkownikom nawigację pomiędzy różnymi kategoriami i rodzajami produktów, w celu odnalezienia właściwych części zamiennych. W uzupełnieniu do rysunków i dokumentacji osiągalnych dotychczas, zamieszczono dodatkowe ilustracje i specyfikacje poszczególnych wyrobów, wraz z ich numerami katalogowymi.

Wśród nowości pojawiła się także możliwość przełączania między trybami online i offline. Podczas pracy offline, aplikacja korzysta z zapisanych w pamięci informacji o produktach, umożliwiając dobór części zamiennych i zestawienie ich listy nawet w miejscach odległych, pozbawionych dostępu do Internetu. Powrót do trybu online daje natomiast gwarancję, że aplikacja dysponuje uaktualnionymi danymi katalogowymi.

Aplikację Industrial Refrigeration przeznaczono dla systemów Android oraz iPhone. Najnowszą wersję można pobrać ze strony Industrial Refrigeration CoolApps page.

 

Pobierz aplikację Industrial Refrigeration