Firma Klima-Therm nieustannie zaskakuje wysokim poziomem konkurencyjności swojej oferty handlowej. Dodatkowo wspiera ona w coraz bardziej atrakcyjny sposób swoich Dystrybutorów i Instalatorów, w tym markę Fujitsu. Obecnie firma jest w połowie trwania Programu Wsparcia Sprzedaży "American Dream", gdzie proponuje bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, jak również zachęca kolejne firmy instalacyjne do aktywnego uczestnictwa w walce o wyprawę życia na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

Najwyższa jakość programów motywacyjnych? Tylko w KLIMA-THERM dla Partnerów FUJITSU.

Początek roku 2015 to dla dystrybutorów i instalatorów doskonały moment na podjęcie współrywalizacji w corocznych programach partnerskich. W tym roku także firma Klima-Therm rozpoczęła trzecią edycję swojego Programu Wspracia Sprzedaży "Poznaj klimat przygody", skierowanego do Autoryzowanych Parterów Fujitsu. Edycja roku 2015 przebiega pod hasłem "American Dream", która niejako stanowi zapowiedź ekskluzywnej nagrody głównej. Jest nią  wyprawa życia na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, w tym przejazd legendarnymi Fordami Mustangami przez bezkresny Wielki Kanion, czy podziwianie panoramy Las Vegas z pokładu helikoptera! To tylko nieliczne z wielu zaplanowanych atrakcji, dlatego  zachęcamy wszystkich Autoryzowanych Partnerów FUJITSU do aktywnego udziału w Programie i do walki o tę wyjątkową nagrodę! Każdy ma szansę na wygraną! Program „American Dream” z końcem czerwca osiągnął swój półmetek. Z tego tytułu za zgromadzone na koncie tzw. „klimacenty” wszyscy zarejestrowani uczestnicy mogą dokonywać wyboru wartościowych nagród rzeczowych, przydatnych w prowadzeniu biznesu. Program uatrakcyjniają promocje produktowe prowadzone w ciągu całego roku oraz konkursy stanowiące nie tylko okazję do zgromadzenia dodatkowych punktów oraz „klimacentów”, ale również będące realną szansą na zdobycie wielu nagród rzeczowych oraz wyjazdowych, w tym wakacji all inclusive na Krecie!

„Motywacja naszych Partnerów, konkurencyjność oferty handlowej oraz najwyższa jakość produktów marki FUJITSU są dla nas kluczowe w pojmowaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań pro-sprzedażowych. Produkt klasy premium wymaga najlepszych narzędzi wsparcia marketingowego, stąd wyselekcjonowane, szyte na miarę luksusowe destynacje na świecie, które z dumą oferujemy naszym lojalnym Partnerom” – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

Po Japonii, Chinach, Tajlandii, Jordanii - wycieczkach, które odbyły się w latach ubiegłych, w tym roku firma KLIMA-THERM zaprosiła swoich Klientów na wyjątkowy rejs katamaranami po najatrakcyjniejszej części Karaibów.

W dniach 14-22 marca Dystrybutorzy FUJITSU, którzy wygrali nagrodę główną w Programie Wsparcia Sprzedaży „Piraci z Karaibów”, mieli przyjemność odkryć uroki Brytyjskich Wysp Dziewiczych podczas tygodniowego rejsu połączonego ze szkoleniem. Z kolei tydzień później - w dniach 21-29 marca - również Pracownicy Grupy KLIMA-THERM poznali czar tego archipelagu podczas wyprawy szkoleniowej, w nagrodę za realizację planu sprzedażowego. Na zaproszenie KLIMA-THERM, w tegorocznym jedynym w swoim rodzaju rejsie po 10 najpiękniejszych wyspach karaibskich łącznie udział wzięło aż 70 osób!

„Wierzymy, że zarówno nasi Klienci jak i Pracownicy mieli okazję połączyć przyjemność aktywnego podróżowania z odpoczynkiem, zbierając przy tym dużo pozytywnej energii do dalszych, prężnych działań w ramach bieżącej, jeszcze bardziej atrakcyjnej edycji Programu „American Dream” – do której serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnych zakupowo Partnerów FUJITSU!” – podsumowuje Ewa Pilarska.

Jeśli jesteś firmą Instalacyjną i chcesz wziąć udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody, wejdź na stronę www.poznaj-klimat.pl i zarejestruj się w Programie lub skontaktuj się z najbliższym Dystrybutorem FUJITSU w Twoim regionie i dowiedz  się więcej!  Adresy dostępne są na stronie www.klima-therm.pl