VTS Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań AHU, obecnym w 40 krajach na 5 kontynentach. Podejmując i realizując konsekwentnie założone cele, produkty firmy znalazły się również na rynku w Chile. Rok 2014 przynosi nam oficjalną odsłonę obecności VTS na amerykańskim kontynencie, w Stanach Zjednoczonych. Można więc otwarcie powiedzieć, że firma staje się jednym z największych potentatów na świecie, tak jak Trane, Carrier czy York.

Największe światowe targi AHR Expo 2014, a na nich VTS GROUP.
"Wejście na rynek amerykański poprzedzone było analizami i starannym przygotowaniem. Efektem było powołanie spółki w Atlancie, która okazała się doskonałą lokalizacją na stworzenie Logistic Center, z którego obsługiwane są całe Stany Zjednoczone. Oferta oparta o rozwiązania z typoszeregu VENTUS doskonale wpisała się w oczekiwania rynku dostarczając nową jakość. Dodatkowo VTS zaproponowało niespotykane w Stanach Zjednoczonych krótkie terminy dostaw" - mówi Prezes VTS Group Hanna Siek-Zagórska.

Do oficjalnej prezentacji produktu doszłona największych i najbardziej prestiżowych targach branżowych na świecie, organizowanych corocznie w USA. Już od ponad 80 lat AHR Expo co roku przyciąga dziesiątki tysięcy odwiedzających, w tym: producentów sprzętu, dystrybutorów, architektów, inżynierów, operatorów oraz właścicieli obiektów z całego świata. W dniach 21-23 stycznia Javits Convention Center w Nowym Jorku odwiedziło 43 tys. osób, aby zobaczyć najnowsze produkty, technologie, pomysły i rozwiązania przedstawione przez 1 900 wystawców.

Efektownie zaaranżowane stoisko oraz multimedialne prezentacje wykonane w technologii 3D wywoływały bardzo duże zainteresowanie. Pojawiło się wiele pytań i zainicjowano szereg rozmów handlowych. Szczególnym uznaniem cieszyła się innowacyjna technologia obudowy centrali o najwyższej klasie szczelności. Ponadto bardzo pozytywnie reagowano na 1 tygodniowy termin dostawy. Cieszę się, że VTS tradycyjnie już mógł zaskoczyć swoich gości nowoczesnymi rozwiązaniami, w myśl naszego motto, by zawsze być jeden krok do przodu. - mówi Dariusz Szylman President of VTS America.

VTS Group jest pierwszą tak dużą, europejską firmą z branży, która wchodzi na rynek amerykański, co skupiło uwagę amerykańskich dziennikarzy branżowych. Podczas konferencji prasowej przedstawiono firmę i produkt idealnie dopasowany do wymogów rynku amerykańskiego.

Targi AHR są doskonałą okazją do tego, by śledzić nowinki z branży, jak również aktywnie uczestniczyć w prezentacji i promocji swoich produktów. VTS, jako poważny gracz na rynku HVAC, zdaje sobie sprawę z tego, że rozwój na rynku amerykańskim przybliży firmę do osiągnięcia pozycji nr 1 w naszej branży.
GALERIA


VTS na AHR 2014VTS na AHR 2014
VTS na AHR 2014VTS na AHR 2014
VTS na AHR 2014VTS na AHR 2014
VTS na AHR 2014VTS na AHR 2014
VTS na AHR 2014VTS na AHR 2014


Źródło: ''