Partner firmy Klima-Therm, australijska spółka Fujitsu-General, już po raz drugi otrzymała nagrodę TRUSTED BRANDS AUSTRALIA 2019 w kategorii klimatyzacja.

Nagroda sponsorowana jest przez australijską edycję magazynu Reader's Digest, który publikowany jest na całym świecie. W ramach konkursu ocenie podlegają różne marki wykorzystywanych i kupowanych przez konsumentów produktów i usług.

Zwycięzcę konkursu wybiera się w każdej z ponad 10 kategorii. Usługi oraz produkty oceniane są pod kątem ich atrakcyjności, ceny i jakości, na podstawie informacji uzyskanych od 3000 australijskich konsumentów w ramach ankiety internetowej.

- Jako Generalny Przedstawiciel marki Fujitsu General w Polsce, Skandynawii oraz w krajach bałtyckich niezmiernie cieszą nas sukcesy naszych Partnerów na innych kontynentach i tym samym serdecznie naszym Koleżankom i Kolegom z Australii gratulujemy. Praca nad budowaniem silnej oraz godnej zaufania marki Fujitsu to przyświecający nam wspólnie cel, niezależnie od kraju w jakim operujemy – podsumowuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.

Źródło: Klima-Therm

Dowiedz się więcej