Po co oczyszczacz powietrza wiosną? Urządzenie to jest uniwersalne. Może być wykorzystywane także wiosną, kiedy w powietrzu pełno jest pyłków. Jeżeli masz dość ciągłego kataru, kichania, łzawienia oczu czy osłabienia - rozpraw się z wszystkimi objawami alergii w Twoim domu. Dobry oczyszczacz powietrza potrafi wyłapać nawet 99,97% pyłków, pleśni, roztoczy i zanieczyszczeń, które wywołują dolegliwości alergiczne!

Filtry HEPA, które znajdują się w oczyszczaczach noxa, najskuteczniej usuwają drobne cząstki kurzu, bakterii, pyłków oraz pleśni. Elementy te z łatwością pochłaniają mikro cząsteczki, sprawiając, że powietrze jest wolne od uczulających alergenów.

Jonizator

Dodatkową funkcjonalnością szczególnie polecaną alergikom może być jonizacja powietrza. W pomieszczeniach, w których działają oczyszczacze powietrza z jonizatorem, organizm szybciej wypoczywa, lepiej się śpi, a oddychanie staje się przyjemniejsze. Oczyszczacz powietrza Noxa wyposażony jest w jonizator, który uwalnia jony dodatnie i ujemne, eliminując przy tym nieprzyjemne zapachy, kurz, dym oraz alergeny, zapewniając świeże, zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

Oczyszczacz w mieszkaniu pozwala cieszyć się czystym i świeżym powietrzem cały rok! Jesienią i zimą, gdy za oknem króluje smog - pozwala skutecznie walczyć z pyłami zawieszonymi PM10 i 2,5. Cały rok zapewnia pozbywanie się roztoczy z kurzu domowego, a także jonizuje powietrze.

Oczyszczacz powietrza

Model NXAP-20M-BD

 

Dowiedz się więcej