Firma MK Systemy Kominowe z okazji obchodzonego 20. jubileuszu istnienia przygotowała niespodziankę dla swoich fanów i osób zainteresowanych tematyką kominową. Na portalu Facebook pojawił się założony przez nią profil tematyczny „Mówimy o Kominach”. Ma on stanowić platformę do wymiany doświadczeń między profesjonalistami i inwestorami oraz miejsce do przeprowadzenia nowoczesnego dialogu na tematy instalacyjne.

Mówimy o Kominach na Facebooku!
Bieżący rok to czas, w którym MK Systemy Kominowe świętuje okrągły jubileusz istnienia. Firma w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20 lat gwarancji na wszystkie systemy kominowe do urządzeń grzewczych opalanych każdym paliwem z wyjątkiem ekogroszku (gwarancja 5-letnia). Co więcej, przygotowała także niespodziankę dla swoich fanów i osób zainteresowanych tematyką kominową. Na portalu Facebook właśnie ruszył ufundowany przez MK Systemy Kominowe profil tematyczny „Mówimy o Kominach” (https://www.facebook.com/MowimyOKominach). Adresowany on jest zarówno do osób związanych zawodowo z branżą kominową (kominiarzy, adeptów szkół budowlanych), jak i inwestorów oraz laików.

- Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w poszukiwaniu informacji odgrywa Internet i media społecznościowe w dzisiejszych czasach. Zdecydowaliśmy się uruchomić profil „Mówimy o Kominach” na Facebooku, aby ułatwić wszystkim osobom zainteresowanym tematyką kominową dostęp do merytorycznych materiałów oraz kontakt z doświadczonymi specjalistami – tłumaczy Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. – Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusjach na profilu „Mówimy o Kominach” kominiarzy, techników, dystrybutorów, ale także inwestorów i ludzi młodych pragnących zwiększyć swoją wiedzę na temat kominów.

Profil „Mówimy o Kominach” ma stanowić swoisty prezent dla osób zainteresowanych branżą kominową w Polsce. Użytkownicy portalu Facebook będą mogli czynnie brać udział w jego rozwijaniu poprzez zadawanie pytań, zakładanie nowych wątków czy wstawianie zdjęć z własnych ciekawych realizacji. Profil „Mówimy o Kominach” z założenia ma stać się także platformą do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy oraz nowoczesnego dialogu wokół tematyki systemów odprowadzania spalin. Moderatorzy codziennie dbają o to, aby zamieszczane na nim treści były niepowtarzalne, ciekawie przedstawione i poruszały pewne rzeczywiste problemy. „Mówimy o Kominach” to jednak nie tylko poważne materiały, ale także kartki z kalendarza, dowcipy i żarty związane z kominami czy np. cytaty tygodnia. Coś dla siebie z pewnością znajdą zarówno osoby od dawna związane z branżą,jak i ludzie młodzi, laicy i inwestorzy.

Informacje o firmie
MK Sp. z o. o. to lider polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. MK jako innowacyjna firma skupia się na modyfikowaniu swoich dotychczasowych wyrobów oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale poszerzają ofertę firmy.